یکشنبه, ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   مناقصه پروژه‌های پدیده شاندیز در جست و جوی پیمانکار
۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۷

تشریفات مناقصه در 16خردادماه امسال برگزار می شود

مناقصه پروژه‌های پدیده شاندیز در جست و جوی پیمانکار

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: اعضای هیئت مدیره شرکت پدیده در جلسه هماهنگی امروز اعلام کردند، مراسم مناقصه برای تعیین پیمانکاران مورد نیاز جهت آغاز عملیات اجرایی پروژه های نیمه تمام این شرکت در تاریخ ۱۶/ ۳/ ۹۶ اجرا می شود.

بابک دین پرست در جلسه کارگروه ویژه پیگیری مسائل شرکت پدیده، درباره آغاز عملیات اجرایی پروژه های شرکت پدیده تصریح کرد؛ طبق مصوبات جلسه ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد، مقرر بود شرکت پدیده طرح پیشنهادی خود را در خصوص اولویت های موجود برای آغاز عملیاتی اجرایی، به ستاد تدبیر استان اعلام کند و ستاد مذکور هم موظف شده بود ظرف مدت یک هفته این پیشنهادات را بررسی و نظر خود را به شرکت ابلاغ کند .

وی در ادامه اظهار داشت؛ اعضای هیئت مدیره شرکت پدیده اعلام کردند؛ اولویت های خود را در تاریخ ۳۱/ ۲/ ۹۶ به ستاد تدبیر استان اعلام کرده اند و به طور هم زمان نیز اقدامات قانونی لازم جهت انتخاب پیمانکاران مورد نظر برای آغاز عملیات اجرایی به ارزش ۳ هزار میلیارد ریال انجام گرفته و در نهایت پیمانکاران با رعایت تشریفات قانونی درتاریخ ۱۶/ ۳/ ۹۶ انتخاب می شوند که تمامی جزئیات اقدامات مربوطه عیناً به ستاد تدبیر استان خراسان رضوی منعکس شده است.

دین پرست در ادامه تصریح نمود؛ نظر به اینکه در این جلسه اعضای هیئت مدیره شرکت پدیده اعلام نمودند که  در تاریخ ۱۶/ ۳/ ۹۶ مناقصات مربوطه  برگزارخواهد شد، لذا  با توجه به حساسیت و حجم قابل توجه معاملات، مقرر شد ستاد تدبیر استان نیز در اجرای مصوبات قبلی،ضمن نظارت دقیق بر فرایند امور و اطمینان از رعایت کامل ضوابط و مقررات حاکم بر معاملات و تشریفات مناقصه پروژه‌های پدیده شاندیز ، نظرات خود را تا قبل از برگزاری مناقصات به شرکت پدیده ابلاغ نماید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور با اشاره به اینکه اعضا هیئت مدیره شرکت متعهد شدند که از روز برگزاری مناقصه، پروژه ها را به پیمانکاران برنده مناقصه تحویل دهند، گفت ، هیات مدیره شرکت همچنین اعلام  نمودند که حداکثر ظرف مدت  یک هفته پس از انجام تشریفات قانونی مناقصه، عملیات اجرایی در سطح پروژه های اولویت دار آغاز خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از خبرفوری، ابوذر صالحی، با اشاره به آخرین وضعیت بیمه مشترکان نوسانات برق گفت: آگهی سوم مناقصه نوسانات برق با حضور شرکت‌های بیمه گذار برگزار می‌شود. او ادامه داد: ماه گذشته پرونده ها بازگشایی شد که متاسفانه به دلیل...
علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها