یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, مدیران برتر  »   مناقصه پیمانکاران امور اجرایی دریای خارک
۱۰ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۵:۰۰

رئیس عملیات دریای خارک :

مناقصه پیمانکاران امور اجرایی دریای خارک

ابراهیم گاموری گفت:کارگران نسبت به وعده‌های غذایی معترض هستند.

ابراهیم گاموری  گفت: کارگرانی که در دریا مشغول به کار هستند اجازه پخت و پز درون شناورها را ندارند یا امکانات پخت غذا در دسترس آن‌ها نیست، به همین دلیل مواد غذایی تهیه و پخت غذا در خشکی انجام می‌شود. 

 پیمانکار غذای این گروه از یک رستوران تهیه و در اختیار آن‌ها قرار می‌‌گیرد. البته کارگران نسبت به وعده‌های غذایی معترض هستند و این موضوع را به گوش مسئولان هم رسانده‌اند. از همین رو رسیدگی به درخواست آن‌ها در دستور کار قرار گرفته اما انجام امور اداری کمی زمانبر است و در یکی دو روز آینده برطرف خواهد شد. 

ماه‌های پایانی پیمان را سپری می‌کنیم و منابع مادی ما کاهش یافته است؛ به همین دلیل، تعداد ساعات اضافه کاری را کاهش دادیم. پیش از این، هر کارگر حدود ۶۰ تا ۷۰ ساعت اضافه کاری دریافت می‌کرد. من معتقدم، مطالبه آن‌ها درباره دستمزد و مزایا نابجا نیست؛ هیچ کاری از طرف ما یا پیمانکار صورت نگرفته است. 

 پیمان‌های بزرگ تابع قوانین و مقررات خاص است. تعداد پیمانکاران شرکت‌کننده در مناقصه باید به عدد ۳ برسد تا پاکت‌های ارائه شده، باز شود. پس از اینکه پیمانکار بار دیگر در مناقصه پیروز شد، شرکت ملی نفت به ماجرا ورود و با مسئولیت خود مناقصه جدیدی برگزار کرد اما نتیجه تغییری نکرد.

چندین سال است که پیمانکار مسئولیت اجرایی امور را برعهده دارد. نکته مهم این است که پیمانکار دریایی باید از سوی سازمان بنادر، وزارتخانه‌های نفت و صمت صلاحیت خود را احراز کند؛ اما کارگران نسبت به این موارد آگاه نیستند به همین دلیل تصور می‌کند که تبانی صورت گرفته است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , مدیران برتر

حسین موسوی ،در حاشیه افتتاح و واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان به خبرنگاران گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود ۷۵۰ میلیون تومان ساخته و به عنوان اولین مرکز طب کار در سطح شهر خدمات...
به نقل از ایرنا، رمان «هری‌پاتر و سنگ جادو»یکی از ۵۰۰ نسخه از چاپ اول نخستین جلد از مجموعه فانتزی هری پاتر است که در سال ۱۹۹۷ میلادی منتشر شد. گذر ۳۰۰ نسخه از این ۵۰۰ کتاب به کتابخانه‌ها افتاد و بسیاری از...

مطالب مرتبط با برچسب