پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه ۶۳ میلیاردی راه آهن گناباد بزودی برگزار می شود
۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۱۷

مناقصه ۶۳ میلیاردی راه آهن گناباد بزودی برگزار می شود

نماینده مردم گناباد در مجلس از برگزاری مناقصه ۶۳ میلیاردی راه آهن گناباد در آینده ای نزدیک خبر داد.

حمید بنایی عصر پنجشنبه در مراسم دوازدهمین سالگرد محمد تقی بهلول گنابادی که با حضور رئیس مجلس برگزار شد اظهار کرد: دولت کمک های خوبی به خراسان داشته و به نظر می رسد با همکاری و همدلی خیلی از مشکلات را می توانیم برطرف کنیم.

وی بیان کرد: نزدیک ۱۵۰ میلیارد تومان قرارداد در حوزه های مختلف برای گناباد بسته شده که یکی از مهمترین آنها ۵۰ میلیارد تومان جهت تکمیل و دوبانده کردن محور گناباد به مهنه است.

بنایی اختصاص یک میلیارد تومان به قنات قصبه گناباد که یک سال گذشته ثبت جهانی شده را یکی دیگر از اقدامات دولت در گناباد اعلام و افزود: یک میلیارد دیگر نیز برای قنوات گناباد که نیاز به لایه روبی دارند هزینه خواهد شد.

نماینده گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: زیر ساخت ها در این شهر در حال تکمیل است و به زودی مناقصه ۶۳ میلیاردی راه آهن گناباد برگزار می شود ولی امروز تکمیل فرودگاه این شهر که باند آن تکمیل و ساختمان های آن باقی مانده ضروری است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

به نقل از ایرنا، سفرهای استانی رئیس جمهوری به مناطق محروم کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد بسیار پر خیر و برکت بوده و در میان ۲۱۷ مصوبه سفر اخیر هیات دولت به این استان ، گازرسانی به منطقه دورافتاده...
دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها