سه شنبه, ۲۷ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   مناقصه 259 میلیارد ریالی بهسازی راه های روستایی استان البرز
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۸

مناقصه ۲۵۹ میلیارد ریالی بهسازی راه های روستایی استان البرز

مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز اعلام کرد: مناقصه ۲۵۹ میلیارد ریالی بهسازی راه های روستایی استان البرز به طول ۵۶ کیلومتر در قالب ۹ قرارداد در دست مناقصه است.

تقی رضایی ارزش ریالی ۲۹ قرارداد بهسازی راه های روستایی البرز را ۵۸۴ میلیارد ریال اعلام کرد.
وی ، مسافت کل راه های روستایی استان البرز را یک هزارو۵۰ کیلومتر عنوان کرد و افزود: از میزان ۷۹۲ کیلومتر آسفالته و مابقی شوسه و خاکی است .
مدیرکل راه وشهرسازی البرز بیان کرد : اکنون از ۷۹۲ کیلومتر راه روستایی آسفالته استان البرز ، ۳۹۲ کیلومتر آن نیازمند بهسازی و روکش آسفالت است که بهسازی ۱۵۰ کیلومتر آن در دست اقدام است.
رضایی گفت: برای بهسازی این میزان راه روستایی به ۲ هزارو۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم .
وی یادآور شد: در مجموع برای اتمام پروژه های نیمه تمام در بخش راه های روستایی استان ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
مدیرکل راه وشهرسازی البرز اظهار داشت : همچنین اکنون حدود ۹ قرارداد دیگر به طول ۵۶ کیلومتر با برآورد اولیه ۲۵۹ میلیارد ریال در دست مناقصه است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

دکتر محمد مهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه طرح جهش تولید دانش بنیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای به تصویب رسیده است، گفت: این طرح برای ورود به صحن در حال بار گذاری است. نماینده مجلس...
مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی ۵ سال اخیر ۵۲۹ روستای این استان از نعمت گاز برخوردار شدند. مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع ۱۸۴۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد...

مطالب مرتبط با برچسب