یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اقتصادی  »   مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا ۲۹ فروردین تمدید شد
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۵

مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا ۲۹ فروردین تمدید شد

دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرد : مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت نیرو تا ۲۹ فروردین تمدید شد .

در این اطلاعیه آمده است؛ پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون استخدامی تاریخ ۲۲ اردیبهشت شرکت‌های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو و با عنایت به مراجعه تعدادی از  فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کشور مبنی بر اینکه برخی از رشته‌های تحصیلی در شرایط احراز رشته‌های شغلی آزمون مذکور لحاظ نشده و از طرفی تعدادی از متقاضیان موفق به ثبت نام در آزمون مذکور نشده‌اند، با هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور و به منظور جلوگیری از تضییع حق افراد مورد اشاره، مقرر شده تا امکان ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش از تاریخ ۲۷/۱/۹۶ تا ۲۹/۱/۹۶ فراهم شود.
در این مدت داوطلبانی که به هر نحو موفق به ثبت نام در آزمون نشده‌اند، می‌توانند در زمان فوق نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات ثبت شده اقدام کنند.
این اطلاعیه می‌افزاید، برخی از رشته‌های تحصیلی به شرایط احراز رشته‌های شغلی کارشناس نرم افزار (کد ۲۶۳۵)، کارشناس IT ویژه بخش حراست (کد ۲۶۳۶)، کارشناس کامپیوتر و فناوری اطلاعات (کد ۲۶۳۷)، مهندس برق- قدرت (کد ۲۶۳۹)، مهندس عمران (کد ۲۶۴۴) و کارشناس منابع آب (کد ۲۶۴۶) اضافه می‌شود.
متقاضیان برای اطلاع از رشته‌های تحصیلی و شغل محل‌های مورد نظر، می‌توانند در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اقتصادی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب