سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   موافقت علی مطهری با حضور بانوان در ورزشگاه ها
۲۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۴

غیر از ورزشگاه های کشتی و مانند آن با حفظ موازین شرعی مشکلی ندارد

موافقت علی مطهری با حضور بانوان در ورزشگاه ها

علی مطهری نایب رییس دوم مجلس به همراه اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشست مشترک با وزیر ورزش و جوانان درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها توضیح داد: بنده با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها غیر از کشتی و مانند آن با حفظ موازین شرعی موافقم، به این صورت که جایگاه ویژه و درب ورود و خروج اختصاصی داشته باشند.

همچننی، داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان نیز از حمایت‌های اعضای کمیسیون فرهنگی به‌ویژه بانوان نماینده که برای حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها بسیار حمایت کردند، گفت: امیدوارم با تکمیل ورزشگاه ۴٠ هزارنفره زنان در مجموعه  آزادی، فرصت حضور علاقمندان بیشتر مهیا شود.

در ادامه گفت و گو، علی مطهری بیان کرد: از شما انتظار دارم که دیدارهای خوبی با تیم‌های صاحب‌نام جهان مانند برزیل، اسپانیا و آلمان برای تیم ملی فوتبال ایران تدارک ببینید و امیدوارم که تیم ایران در جام جهانی به مرحله دوم صعود کند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب