شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   موضع گیری وزیر اطلاع رسانی بحرین علیه ایران
۶ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۲۷

موضع گیری وزیر اطلاع رسانی بحرین علیه ایران

وزیر اطلاع رسانی رژیم بحرین ضمن مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران بدون اشاره به سرکوب شدید مردم بحرین، جامعه جهانی را به توقف آنچه دخالت های ایران نامید، فرا خواند.

به نقل از ایلاف، علی بن محمد الرمیحی وزیر اطلاع رسانی بحرین ضمن تمجید از حمایت های بی دریغ آل سعود از آل خلیفه ادعاهایی را علیه ایران مطرح کرد.

وی مدعی شد: بحرین اجازه نخواهد داد که گروههای افراطی امنیت و ثبات آن را بر هم بزنند و بحرین برخورد آهنین با کسانی که به دنبال برهم زدن امنیت کشور باشند خواهد کرد.

الرمیحی با اشاره به اینکه امنیت خلیج فارس با امنیت عربی گره خورده است آنرا عاملی برای آنچه وی دخالت های ایران در منطقه خواند دانست.

وی خواستار تلاش جامعه بین المللی برای مقابله با آنچه وی تروریسم ایرانی خواند، شد.

وزیر اطلاع رسانی آل خلیفه، نشست های اخیر برگزار شده در ریاض را به مثابه گامی عالی در مسیر تشدید فشارهای بین المللی ضد ایران خواند تا به ادعای وی اصل حسن همجواری را رعایت و در امور داخلی دیگران دخالت نکند.

از سوی دیگر طارق الحسن رئیس اداره امنیت عمومی آل خلیفه نیز مدعی شد که بمب هایی در اختیار افرادی که در الدراز بودند، قرار داشت که پس از بررسی آنها مشخص شد که ساخت ایران است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...
به گزارش ایرنا، روزنامه الانباء کویت روز یکشنبه به نقل از یک منبع رسمی در شرکت نفت این کشور اضافه کرد که شرکت‌های برنده در این قرارداد، محلی هستند.  به گفته وی شرکت‌های «خالد الخرفی»  برای دو مکان (در شمال و جنوب کویت) و...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از شبکه الؤلؤه بحرین، رژیم آل خلیفه همچنان به سیاست های ضددینی خود علیه علما و شیعیان این کشور ادامه می دهد. در همین راستا، حکام بحرین شیخ «حسین الستری» از علمای برجسته این کشور را به دلیل اینکه...
۴ تن از علمای دینی برجسته این کشور را روز یکشنبه برای تحقیقات احضار کرد. به نقل از المیدان، رژیم آل خلیفه همچنان به سیاست های سرکوبگرانه خود علیه علمای دینی این کشور ادامه می دهد. در همین راستا، حکومت بحرین ۴...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها