سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   نخستین مزایده سازمان خصوصی سازی 12 تیر برگزار می شود
۱۰ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۲۰

نخستین مزایده سازمان خصوصی سازی ۱۲ تیر برگزار می شود

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی از برگزاری نخستین مزایده سازمان خصوصی سازی در ۱۲ تیر ماه سال جاری خبر داد و این بار سهام شرکت هایی که به دولت تعلق ندارد، به وکالت این سازمان برای فروش عرضه می شود.
زغال سنگ البرز شرقی، هلیکوپتری ایران، بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ماشین سازی لرستان و گروه صنعتی ایدرو لندرا پنج شرکتی هستند که قرار است سازمان خصوصی سازی به نمایندگی از صاحبان سهام، برای فروش عرضه شوند و در کنار آن ۷۷ تخته فرش نیز به مزایده گذاشته می شود.
به گفته جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی، علاقه مندان به خرید سهام این پنج شرکت و یا ۷۷ تخته فرشی که برای فروش گذاشته شده، می توانند تا پایان وقت اداری روز یکشنبه ۱۱ تیر ماه پیشنهادهای قیمتی خود را به این سازمان ارئه کنند و ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۲ تیر ماه پاکت های خریداران بازگشایی می شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

پیروز کرمی گفت:سرانه دانش آموزی در مدارس  کهگیلویه و بویراحمد ۸.۲ درصد بوده که نسبت به متوسط کشور که تقریبا ۵.۲ می باشد سرانه آموزشی نسبتا خوبی را در استان داریم.  در سال گذشته ۱۷۴ کلاس درس توسط سازمان نوسازی مدارس کهگیلویه...
دکتر پیمان صابریان گفت:پیشرفت های خوب و قابل توجهی را به نظر امکانات نرم افزاری و سخت افزاری داشتیم و دکتر کولیوند زحمات زیادی داشتند.  هدفمان این است که بتوانیم خدمات و امکانات با کیفیتی به مردم ارائه کنیم.  با تامین بودجه،...

مطالب مرتبط با برچسب