شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   نرخ ارز افزایش یافت / کاهش 2000 تومانی قیمت سکه
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۱۷

نرخ ارز افزایش یافت / کاهش ۲۰۰۰ تومانی قیمت سکه

در بازار سکه و ارز امروز (سه شنبه) نرخ انواع ارز با افزایش روبرو شد و همچنین سکه طرح جدید هم با کاهش محسوس ۲۰۰۰ تومانی ۱ میلیون و ۲۱۷ هزار تومان معامله شد.

در میان انواع ارز یورو با افزایش ۱۱ تومانی ۴۵۸۱ تومان، ‌ دلار با افزایش سه تومانی ۳۸۱۵ تومان، ‌لیر ترکیه نیز با افزایش سه تومانی ۱۱۱۵ تومان و پوند انگلستان با افزایش ۲۳ تومانی  ۴۹۹۵ تومان عرضه می‌شود. دلار مبادله‌ای نیز  ۳۲۷۴ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در بازار سکه، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۲۱۷ هزار تومان، نیم سکه بدون تغییر ۶۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع سکه بدون تغییر ۷۳۸ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه گرمی با کاهش ۲۰۰۰ تومانی ۲۴۹ هزار تومان عرضه می‌شود.  

همچنین در بازار طلا، هر گرم طلای ۱۸ عیار با افت ۱۹۶ تومانی ۱۱۷ هزار و ۷۳۰ تومان، ‌هر مثقال طلا ۵۰۹ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته می‌شود. هر اونس طلا در بازار جهانی نیز ۱۲۶۹ دلار و ۶۰ سنت داد و ستد می‌شود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها