چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   فرهنگی  »   «نرم افزار رمضان» ویژه ترین دستاورد تبیان
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۳۲

«نرم افزار رمضان» ویژه ترین دستاورد تبیان

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، از طراحی و ارائه «نرم افزار رمضان» و خدمات متنوعی در ماه مبارک رمضان به کاربران خبر داد.

به نقل از مهر، محمد رضا سلطانی شیرازی مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت: در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خدمات متنوعی از سوی بخش های مختلف موسسه تبیان برای کاربران فضای مجازی در نظر گرفته شده تا دو هدف برقراری ارتباط بهتر و بیشتر با مخاطبین و پربارتر کردن فضای مجازی از جو ماه مبارک رمضان در راستای اشاعه فرهنگ روزه داری واقعی، به صورت همزمان مورد نظر قرار گیرند.

وی از طراحی و ارائه «نرم افزار رمضان»  به عنوان یکی از ویژه ترین دستاوردهای تبیان برای ماه مبارک خبر داد و تصریح کرد: با شروع ماه رمضان این نرم افزار روی تمامی بازارهای نرم افزاری تلفن همراه در دسترس مخاطبان خواهد بود.

سلطانی شیرازی تاکید کرد: وبسایت تبیان نیز مانند هر سال، با خدماتی همچون ارائه محتوای متنی و مقالات در حوزه های مختلف، بسته های گرافیکی، مجموعه های مختلف فیلم و صوت، ارائه کتب مرتبط با ماه رمضان در کتابخانه دیجیتالی و در حقیقت با بسته ای جامع و مرتبط با این ماه مبارک، به استقبال مهمانان الهی خواهد رفت.

وی گفت: حوزه فعالیت های کاربری و امور مرتبط با شبکه های اجتماعی تبیان نیز در این ماه فعالیتهای ویژه ای خواهد داشت که از این میان می توان به «تقدیر از فعالترین صفحات رمضانی»، «ارائه آثار گرافیکی مختلف با موضوع رمضان»، «برگزاری دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی»، «ارائه نرم افزار های قرآنی و مرتبط با ماه مبارک رمضان در بخش دانلود»، «ارائه قالب های متنوع و جدیدی با موضوع رمضان در سرویس تبلاگ تبیان» و «ارائه صفحه ویژه روزهای ماه رمضان با آدرس اینترنتی ramazan.tebyan.net» اشاره کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگی

به نقل از گاردین، اسپانیا حراج شدن یک تابلو نقاشی که احتمال دارد یکی از آثار «کاراواجو»،‌ نقاش مشهور رنسانس باشد را متوقف کرد. مطالعات دقیق‌تر بر روی این نقاشی که مسیح (ع) را درحالی که زخمی شده است به تصویر...
به نقل از ابرنا، با پایان‌ یافتن مهلت شرکت در فراخوان‌های عمومی واگذاری حق بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی (اسفند ۹۹)، نشست کمیسیون فراخوان با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده سازمان بازرسی کشور و نماینده بازرسی وزارت میراث...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها