یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   فرهنگی  »   «نرم افزار رمضان» ویژه ترین دستاورد تبیان
۲ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۳۲

«نرم افزار رمضان» ویژه ترین دستاورد تبیان

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، از طراحی و ارائه «نرم افزار رمضان» و خدمات متنوعی در ماه مبارک رمضان به کاربران خبر داد.

به نقل از مهر، محمد رضا سلطانی شیرازی مدیر روابط عمومی موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان گفت: در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، خدمات متنوعی از سوی بخش های مختلف موسسه تبیان برای کاربران فضای مجازی در نظر گرفته شده تا دو هدف برقراری ارتباط بهتر و بیشتر با مخاطبین و پربارتر کردن فضای مجازی از جو ماه مبارک رمضان در راستای اشاعه فرهنگ روزه داری واقعی، به صورت همزمان مورد نظر قرار گیرند.

وی از طراحی و ارائه «نرم افزار رمضان»  به عنوان یکی از ویژه ترین دستاوردهای تبیان برای ماه مبارک خبر داد و تصریح کرد: با شروع ماه رمضان این نرم افزار روی تمامی بازارهای نرم افزاری تلفن همراه در دسترس مخاطبان خواهد بود.

سلطانی شیرازی تاکید کرد: وبسایت تبیان نیز مانند هر سال، با خدماتی همچون ارائه محتوای متنی و مقالات در حوزه های مختلف، بسته های گرافیکی، مجموعه های مختلف فیلم و صوت، ارائه کتب مرتبط با ماه رمضان در کتابخانه دیجیتالی و در حقیقت با بسته ای جامع و مرتبط با این ماه مبارک، به استقبال مهمانان الهی خواهد رفت.

وی گفت: حوزه فعالیت های کاربری و امور مرتبط با شبکه های اجتماعی تبیان نیز در این ماه فعالیتهای ویژه ای خواهد داشت که از این میان می توان به «تقدیر از فعالترین صفحات رمضانی»، «ارائه آثار گرافیکی مختلف با موضوع رمضان»، «برگزاری دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی»، «ارائه نرم افزار های قرآنی و مرتبط با ماه مبارک رمضان در بخش دانلود»، «ارائه قالب های متنوع و جدیدی با موضوع رمضان در سرویس تبلاگ تبیان» و «ارائه صفحه ویژه روزهای ماه رمضان با آدرس اینترنتی ramazan.tebyan.net» اشاره کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگی

افشین حبیب زاده گفت:انسانها در طبع خود منافع خانواده و دوستان را به دیگران ترجیح می‌دهند. نظریه‌های زیست‌شناسی تکاملی جدید این گزاره را به تصریح عنوان می‌کنند که روابط خویشاوندی و دادوستد بر مبنای لطف متقابل الگوی طبیعی ترجیحات انسان‌ها...
به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...

مطالب مرتبط با برچسب