سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   سیاسی  »   نسخه درمان درد کشور شناخت مشکلات و تشخیص درست مسائل است
26 اردیبهشت 1396 , ساعت 9:17

میرسلیم در تبریز:

نسخه درمان درد کشور شناخت مشکلات و تشخیص درست مسائل است

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: جواب این‌همه اشتباه دولت را چه کسی می‌دهد، دولت در این چهار سال اشتباهات زیادی داشت.

به نقل از مهر، سید مصطفی میرسلیم در جمع مردم تبریز گفت: امروز استقلالمان را مدیون شهدا هستیم، کسی را باید انتخاب کرد که از ته دل به ایران اعتقاد داشته باشد و ایرانی را فدای اجنبی نکند .

وی بابیان اینکه باید ارج مردم ایران را بدانیم و قدر ایرانی را بدانیم چراکه به فرموده امام راحل امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، ادامه داد: چرا باید خودمان را چنان ضعیف بدانیم که حتی آب خوردنمان را منوط به نظر بیگانه کنیم؟ آن‌ها که این حرف‌ها را می‌زنند تمدن و فرهنگ ایران‌زمین را نمی‌شناسند و نمی‌فهمند.

میرسلیم ادامه داد: ما با تحریم‌ها قوی‌تر می‌شویم ما را با تحریم‌ها نترسانید . کسی باید رئیس‌جمهور شود که مقابل آمریکایی‌ها نترسد .

وی ادامه داد: برخی‌ها فکر می‌کنند با مذاکره با امریکا مشکلات حل می‌شود  و حتی باآنکه می‌دانند از امریکا جز کلک و حیله برنمی‌آید اما باز بر حرف خودشان اصرار دارند .

ما جایگاه خود را در دنیا از دست دادیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: برجام هیچ مشکلی از کشور حل نکرد و نمی‌توان به آن امید بست باید به خدا توکل کنیم و نگاه به داخل داشته باشیم. همین ملت انقلاب را به پیروزی رساند و جنگ را اداره کرد پس هر مشکلی را می‌تواند حل کند .

میرسلیم با اشاره به اینکه ما جایگاه خود را در دنیا از دست دادیم، ادامه داد: دلیلی نداشت به خاطر برجام نافرجام کشور را معطل نگه‌داریم.

نسخه درمان درد کشور شناخت مشکلات و تشخیص درست مسائل است

میرسلیم با تأکید بر اینکه رئیس‌جمهوری انقلابی هستیم که افتخار کند به انقلابی بودنش و رسیدگی به مستضعفان را درد اول خود بداند، ادامه داد: با زندگی در رفاه نمی‌توان رئیس‌جمهوری کرد باید رئیس دولت بشدت کار کند و شب و روز نشناسد.

وی ابراز داشت: همان‌طور که در صدر انقلاب درصحنه بودیم امروز هم باید شبانه‌روز در وسط میدان باشیم تا ارزش‌های انقلاب حفظ شود. رئیس‌جمهور باید به قابلیت‌ها، استعدادها و امکانات کشور و شعور این مردم اعتقاد داشته باشد. رئیس‌جمهور که با چهار ساعت کار در روز نمی‌تواند کشور را اداره کند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در مغازه های سطح شهر تهران ۵۵ تا ۶۰ هزار تومان و در میادین میوه و تره بار ۴۳ هزار تومان است. بر اساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر...
سخنگوی گمرک گفت: در مهر ماه امسال 19 میلیون و554هزار تن کالا به ارزش 9 میلیارد و 886 میلیون دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که با ثبت رکورد صادرات پنج میلیارد و 268میلیون دلاری در این ماه،...

مطالب مرتبط با برچسب

پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری در اندونزی و (پیروزی جوکو ویدودو)، حامیان بازنده انتخابات (ژنرال پرابوو سوبیانتو) نتیجه را نپذیرفتند و به خیابان های جاکارتا پایتخت این کشور آمدند و تظاهرات کردند. در شب دوم درگیری بین نیروهای امنیتی...
محمدجواد ظریف صبح روز شنبه در صفحه اینستاگرام خود از حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد. در پیام اینستاگرامی «ظریف» آمده است: «وامدار همه مردم ایرانیم که با حضور باشکوه و هوشمندانه خود در انتخابات در داخل و خارج...

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها