جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۷

در تاریخ 27 بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود

در سال ۹۵ نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود ،همچنین این نشست با میزگرد تخصصی نقش فناوری‌های احتراقی در کاهش دی اکسید کربن و آلاینده‌ها، در تاریخ ۲۷ بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه و برپایی دومین جشنواره اختراع‌ها و ابتکارها در زمینه سوخت و احتراق، چهارمین جشنواره عکس شعله، سخنرانی در خصوص فناوری و کارآفرینی در صنایع مرتبط با احتراق برگزار می‌شود.

همچنین در این نشست، مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنعت و دانشگاه در زمینه احتراق، از ساعت ۱۶ الی ۲۳ روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب