یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۷

در تاریخ 27 بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود

در سال ۹۵ نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود ،همچنین این نشست با میزگرد تخصصی نقش فناوری‌های احتراقی در کاهش دی اکسید کربن و آلاینده‌ها، در تاریخ ۲۷ بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه و برپایی دومین جشنواره اختراع‌ها و ابتکارها در زمینه سوخت و احتراق، چهارمین جشنواره عکس شعله، سخنرانی در خصوص فناوری و کارآفرینی در صنایع مرتبط با احتراق برگزار می‌شود.

همچنین در این نشست، مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنعت و دانشگاه در زمینه احتراق، از ساعت ۱۶ الی ۲۳ روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

هادی نباتی‌نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت : شرکت فولاد مبارکه قصد دارد در یک اقدام چندمرحله‌ای تأمین‌کنندگان و پیمانکاران سراسر کشور که امکان همکاری با این شرکت را دارند از طریق خوداظهاری شناسایی و از توانمندی‌های آنان...
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فروش ۲۶ ملک مازاد دستگاه‌های دولتی این استان برای جبران کسری بودجه به روش مزایده برنامه ریزی شده است. غضنفر  افزود: دستگاه‌های اجرایی موظفند بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۰ و...

مطالب مرتبط با برچسب