شنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود
26 بهمن 1395 , ساعت 10:47

در تاریخ 27 بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود

در سال ۹۵ نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود ،همچنین این نشست با میزگرد تخصصی نقش فناوری‌های احتراقی در کاهش دی اکسید کربن و آلاینده‌ها، در تاریخ ۲۷ بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه و برپایی دومین جشنواره اختراع‌ها و ابتکارها در زمینه سوخت و احتراق، چهارمین جشنواره عکس شعله، سخنرانی در خصوص فناوری و کارآفرینی در صنایع مرتبط با احتراق برگزار می‌شود.

همچنین در این نشست، مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنعت و دانشگاه در زمینه احتراق، از ساعت ۱۶ الی ۲۳ روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

صندوق بازنشستگی کشوری در ایران یکی از سازمان‌های باسابقه کشور است که مهم ترین اهداف آن در دوره مدیریت جدید در دولت سیزدهم، شفافیت، ارتقا خدمات رفاهی بازنشستگان، بهره‌برداری اقتصادی و اطمینان‌بخش از دارایی‌های صندوق از طریق سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های...
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مهمترین برنامه بخش معدن این سازمان فعال‌سازی همه معادن راکد و سپس واگذاری آنها در قالب مزایده عمومی به متقاضیان سرمایه‌گذاری است. محمد توکلی روز چهارشنبه...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها