سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی, امور زیربنایی  »   نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۰:۴۷

در تاریخ 27 بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود

در سال ۹۵ نشست سالیانه انجمن احتراق ایران برگزار می شود ،همچنین این نشست با میزگرد تخصصی نقش فناوری‌های احتراقی در کاهش دی اکسید کربن و آلاینده‌ها، در تاریخ ۲۷ بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

نشست سالیانه انجمن احتراق ایران با حضور اساتید و صاحبنظران این حوزه و برپایی دومین جشنواره اختراع‌ها و ابتکارها در زمینه سوخت و احتراق، چهارمین جشنواره عکس شعله، سخنرانی در خصوص فناوری و کارآفرینی در صنایع مرتبط با احتراق برگزار می‌شود.

همچنین در این نشست، مراسم تجلیل از پیشکسوتان صنعت و دانشگاه در زمینه احتراق، از ساعت ۱۶ الی ۲۳ روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه در سالن اجتماعات شهید چمران دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , امور زیربنایی

علی کارگر گفت: روز گذشته شایان پویا به عنوان رئیس هیات مدیره و صمد آرمان به عنوان عضو جدید هیات منصوب شدند و تیم شهرداری تا پایان مسابقات لیگ دسته اول، مشکل مالی ندارد. وی اظهار کرد: جلسات متعددی برای جذب...
به نقل از ایلنا، علی خضریان درباره جلسه‌ امروز کمیسیون اصل نود قانون اساسی، گفت: بررسی قانون حدنگار یا کاداستر در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت از این رو خداییان رییس و معاونین سازمان ثبت اسناد و املاک و کارشناسان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها