دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   نظارت بر صندوق های بازنشستگی‌ در قالب بیمه های عمر
۱۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۱۸

نظارت بر صندوق های بازنشستگی‌ در قالب بیمه های عمر

رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: نظارت بر صندوق های بازنشستگی‌ در قالب بیمه های عمر در دستور کار بیمه مرکزی قرار دارد.

همتی با بیان اینکه صندوق های بازنشستگی می‌توانند آزاد شوند، اظهار داشت: به دنبال این هستیم تا همه بتوانند بیمه تکمیلی بازنشستگی داشته باشند.

وی ادامه داد: حتما صندوق های بازنشستگی دستگاه ها باید تحت نظر یک رگولاتور باشند زیرا در غیر این صورت در آینده با مشکل مواجه خواهند شد.

رییس شورایعالی بیمه به جلسه اخیر با مدیران عامل شرکت های بیمه اشاره کرد و افزود: در حال حاضر برای رشته بیمه مسئولیت نرخ های غیرفنی داده می شود و در این جلسه خواستار توجه مدیران عامل شرکت ها به این موضوع شدیم.

همتی‌ اضافه کرد : در مجمع بیمه مرکزی مطرح شد که نظارت بر صندوق های بازنشستگی خصوصی و تازه تاسیس به عهده بیمه مرکزی قرار بگیرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب