پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   نظارت بر مناقصات شهرداری توسط رئیس کمیسیون برنامه و بودجه
۸ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۳۸

نظارت بر مناقصات شهرداری توسط رئیس کمیسیون برنامه و بودجه

مهدی چمران از انتخاب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه جهت نظارت بر مناقصات شهرداری در جلسه امروز شورا خبر داد.

در سیصدو شصت و چهارمین جلسه شورا موضوع انتخاب “یک نفر نماینده شورا به عنوان ناظر جهت شرکت در جلسات کمیسیون مناقصات “در دستور جلسه قرار گرفت.

در بررسی این امر ابتدا قرار بر این بود یک نفر کارشناس از سوی شورا معرفی شود که با نظر اعضای شورا به واسطه تسلط و تبحر بیشتر در این موضوعات این جلسات یک نفر از اعضای شورا برای این منظور معرفی شد.

این مهم با رای موافق اعضای شورا به تصویب رسید منوط به اینکه نماینده شورا از نظر کمیسیون های تخصصی در موضوعات تخصصی بهره ببرد.

مهدی چمران گفت: در مناقصاتی که یک طرف آن دولت است باید از شورا فردی به عنوان ناظر حضور داشته باشد که در جلسه امروز شورا مصوب شد، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه به عنوان ناظر در مناقصات شهرداری حضور داشته باشد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها