دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   صنعت و معدن  »   نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوافضای روسیه آغاز شد
۲۷ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۷

نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوافضای روسیه آغاز شد

نمایشگاه جدیدترین تولیدات و تجهیزات صنعت هوانوردی در زمینه نظامی و مسافربری، فن آوری های جدید هوایی، نمایش تولیدات پیشرفته روسیه با عنوان ماکس ۲۰۱۷، با حضور کارشناسان بین المللی صنعت هوانوردی و نمایش های هوایی توسط نیروی هوایی روسیه از امروز در حومه مسکو در شهر ژوکوفسکی آغاز شد.

در نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوافضای روسیه تولیدات و تجهیزات پیشرفته صنعت فضایی و هوایی در کنار برترین تولیدکنندگان بین المللی عرضه می شود.

یادآورد می شود، نمایشگاه بین المللی مکس هر دو سال یکبار برگزار می شود و پذیرای ده ها هیئت بلندپایه نظامی و اقتصادی از کشورهای مختلف جهان در طول شش روز برگزاری آن است.

پیش بینی ها حاکی از این است، در این نمایشگاه صدها قرارداد میان شرکتهای روسی و هیئت های خارجی بازدیدکننده از این نمایشگاه به امضا برسد.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع صنعت و معدن

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
مدیر کل بازرسی گلستان گفت: در بازرسی های انجام شده طی یکسال گذشته ۲۳۸ مورد تخلف اداری شناسایی و معرفی شده است. به نقل از خبرگزاری مهر ، محمد تقی مشهدی عصر چهارشنبه درنشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سازمان...

مطالب مرتبط با برچسب