پنجشنبه, ۲۹ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, مدیران برتر  »   «نفیس الکترونیک» نماینده انحصاری سیستم حفاظت الکترونیکی در ایران
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۲

«نفیس الکترونیک» نماینده انحصاری سیستم حفاظت الکترونیکی در ایران

سیستم های توزیع انرژی الکتریکی متعارف و سنتی شامل فیوزها، سکسیونر ها و بازبست ها و رله ها است که به طور معمول، پس از اتصال منابع تولید پراکنده به شبکه، هماهنگی ادوات حفاظتی آنها، از بین می رود.

در سال های اخیر با توجه به رشد صعودی تقاضای انرژی الکتریکی و احداث انواع نیروگاه های متمرکز و غیرمتمرکز و به تبع آن بوجود آمدن شبکه های با تراکم بالا ، در صورت بروز انواع خطای اتصال کوتاه ، آسیب به ادوات موجود و از پیش نصب شده اجتناب ناپذیر خواهد بود و از طرفی بهسازی مستمر تجهیزات، هزینه بر و گاهی اوقات از نظر اجرایی غیر ممکن است، از این رو نیاز به بازنگری اساسی سیستم های حفاظتی سنتی در برابر تنوع و پیشرفت روزافزون تجهیزات الکترونیکی پیش از پیش احساس می شود.

بکارگیری سیستمهای حفاظت الکترونیک باعث می شود از حوادث ناشی از خطاهای انسانی، خطاهای سیستماتیک و غیره قبل از بروز فاجعه ای عظیم جلوگیری شود. علاوه بر این، آرامش و اطمینان را در کنترل محیط افزایش می دهد.

همچنین، وجود مواد، تجهیزات صنعتی و الکتریکی مختلف و امکان وقوع حریق در هر لحظه از شبانه روز در کارخانجات و سایت های مهم با توجه به ضرورت جلوگیری از ورود غیر مجاز و اعلام سریع و لحظه ای عبور مهاجم از ابتدای حلقه پیرامونی مجموعه، استفاده از حسگر های تخصصی حفاظت پیرامونی و سیستم کنترل تردد اجتناب ناپذیر است.

از این روی، گروهی از متخصصین و مهندسین مجرب و با تجارب فراوانی به بنیانگذاری  «نفیس الکترونیک» دست یازیدند تا از حوادث ناشی از خطاهای انسانی، خطاهای سیستماتیک و غیره قبل از بروز فاجعه ای عظیم جلوگیری بعمل آید.

شرکت نفیس الکترونیک از سال ۱۳۷۲ با مدیریت «علاءالدین یاوری» آغاز به کار نمود، این شرکت با بهره گیری از تخصص و تجربه مهندسین، تکنسیین ها و عوامل اجرایی خود، خدمات مذکور سیستم حفاظت الکترونیکی را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جهت مشاوره ، طراحی و اجرا ، تعمیر و نگهداری با کارشناسی رایگان در سراسر ایران ارائه می نماید.

این شرکت، با تلاش مستمر فرد فرد اعضای خود و حمایت خانواده بزرگ مشتریانش، موفق شد نماینده انحصاری سیستم حفاظت الکترونیکی در ایران از جمله سیستم های کنترل تردد شرکت IDtech بلژیک در ایران، سیستم حفاظت پیرامونی الکتروفنس شرکت JVA استرالیا در ایران، فروش و خدمات سیستم اعلام حریق Teletek در استان البرز باشد.

همچنین، نفیس الکترونیک با ارائه حرفه ای ترین سیستم های حفاظتی الکترونیکی و با اجرای پروژهای متعدد حفاظتی و ایمنی در سراسر ایران، مجری مورد تأیید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان البرز است.

هم اکنون نفیس الکترونیک با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه فروش ، نصب و خدمات سیستم های حفاظتی الکترونیکی گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و بیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است.

نشانی : کرج – گوهردشت خیابان پنجم شرقی پلاک ۱۰۴ واحد ۹

شماره تماس: ۳۴۴۴۵۸۳۲-۰۲۶

ایمیل: nafisco@gmail.com

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , مدیران برتر

اگر از تهیه محصولات مورد نیاز فروشگاه خود از مکان ها و اشخاص مختلف خسته شدید و به دنبال یک مرکز پخش کامل و مطمئن هستید، نگین چوب بهترین انتخاب برای شما است. پخش عمده تخصص ماست، انواع میز جلومبلی و...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها