شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   مدیران برتر  »   نمک پاینده برای سلامت مفید تر است
۱۷ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۵۶

نمک پاینده برای سلامت مفید تر است

در خرید نمک خوراکی یا صنعتی لازم است به کیفیت و سایز دانه بندی اهمیت دهیم. میزان رطوبت نمک و هم چنین کیفیت و نوع بسته بندی نیز در خرید نمک قابل توجه است. از نکات قابل تامل دیگر به اختصار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– خرید از شرکت های معتبر 
– توجه به پارامتر های آزمایشگاهی محصول
– نظارت بر محصول در زمان بسته بندی
– نظارت بر بارگیری و حمل و نقل محصول
توجه به موارد فوق در خرید نمک صنعتی و همچنین خرید نمک خوراکی ضروری به نظر می رسد.

اما با درنظر گرفتن این موارد در هنگام خرید ، باز هم میمانیم کدام برند نمک را انتخاب کنیم تا سلامت اعضای خانواده خود را به خطر نندازیم.

 

براساس نظر پزشکان و آزمایشات انجام شده بر روی محصولات پاینده ،نمک صنعتی، نمک دانه بندی ، نمک خوراکی و سنگ نمک به عنوان برترین نوع نمک در منطقه معرفی شده است.

گروه مرکزی کارخانجات نمک و معادن نمک پاینده با دراختیار داشتن ظرفیت تولید و فروش ۴ کارخانه نمک کوبی صنعتی و نمک خوراکی و همچنین سنگ نمک در پایتخت نمکی کشور قرارگرفته است و این مجوعه با تولیدبیش از۱۲۰۰ تن از انواع محصولات نمک شامل نمک صنعتی، نمک دانه بندی ، نمک خوراکی و سنگ نمک یکی از بزرگترین کارخانجات و مجموعه های بزرگ نمک منطقه به حساب می آید.

گروه نمک پاینده با مدیریت علی طاهری از سال ۱۳۸۸ محصولات نمک خود را باتوجه به ظرفیت های بازار و همچنین پارامترهای کیفیتی مشتریان خود در داخل و به جهت صادرات با تنوع دانه بندی بسیاربالا و درانواع بسته بندی ارائه می دهد.

محصولات نمک پاینده شامل نمک های صنعتی باتنوع دانه بندی از نمک شیلاتی.نمک شکری.نمک ۱۱۰ .نمک ۱۲۰.نمک ریز.نمک درشت.نمک گرانول و نمک نرم و  انواع دیگر نمک دانه بندی شده می باشد که جهت انواع صنایع شیمائی ، اسید سازی تا نانوائی و دباغی … مورد استفاده قرار میگیرد .

محصولات نمک های خوراکی و نمک تصفیه شده پاینده دراندازه ها متنوع و با کیفتهای مطابق استاندارد نمک ، درکنار سایر محصولات نمک مانند آجر نمک ، نمک دیالیز ، نمک تزئینی ، نمک ظرفشوئی ، نمک های درمانی و اتاق نمک و … ارائه می دهد. 

 هم اکنون شرکت نمک پاینده با توجه به کیفیت بالای محصولات خود ، گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و پیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است. 

دفتر مرکزی گروه پاینده : ایران – گرمسار  – میدان انقلاب – میدان پروفسور کردوانی – نبش میدان پمپ بنزین – ساختمان پاسارگاد – طبقه ۵

برای تماس با گروه صنعتی نمک پاینده :
 ۰۹۱۰۹۰۲۲۷۷۳- ۰۹۱۰۹۳۳۲۷۷۳

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
استفاده از ماسک سه بعدی طرح دار این روزها استفاده از کالاهایی که قبلا مرکز توجه نبودند، بسیار پرطرفدار شده است. استفاده از کالاهایی مانند ماسک سه بعدی، دستگاه اکسیژن ساز و دستگاه های ماساژور بسیار رایج شده است. به همین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها