شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   اقتصادی, مدیران برتر  »   نوآوری و کارآفرینی رمز موفقیت بنگاه‌های کوچک / حمایت مالی دولت از زنان کارآفرین
۲۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۴

نوآوری و کارآفرینی رمز موفقیت بنگاه‌های کوچک / حمایت مالی دولت از زنان کارآفرین

وحیده نگین، مشاور امور زنان و خانواده وزیر کار  نوآوری و کارآفرینی رمز موفقیت بنگاه‌های کوچک است و گفت: زنان خلاق و کارآفرین به سرعت وارد بازار کار می‌شوند.

وی با تاکید بر ضرورت تشویق و حمایت از کارآفرینی زنان گفت: اگر زنان فکر خلاق و کارآفرینانه داشته باشند بهتر  و سریعتر می‌توانند جذب بازار کار شوند و ایده‌های خود را به اجرا درآورند.

مشاور امور زنان و خانوده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عین حال به مشکلات زنان کارآفرین اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات پیش روی کارآفرینان مسایل مالی و بازاریابی است و دغدغه کمبود نقدینگی و عدم شناخت بازار بعضا آنها را در میانه راه ناامید می‌کند اما حمایت مالی دولت در قالب وام یا کمک بلاعوض و رفع محدودیتهای بازار فروش می‌تواند کمک موثری به عرضه تولیدات و درآمدزایی بیشتر برای‌آنها باشد.

به گفته نگین انگیزه کارآفرینی در زنان به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی با توجه به نوع مهارتی که به دست آورده‌اند موجب می‌شود تا از خلاقیت و نوآوری خود برای ایجاد کسب و کار به نحو شایسته استفاده کنند.

وی در پایان تامین نقدینگی، فراهم کردن بستر عرضه کالا و خدمات و اعمال مشوق‌های مالیاتی برای زنان را خواستار شد و گفت: ارتقای مهارتهای شغلی زنان کارآفرین موجب تحقق رشد پایدار اقتصادی و رونق فضای کسب و کار در کشور می‌شود.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , مدیران برتر

ستون فقرات تمامی افراد در حالت عادی دارای قسمت‌هایی به سمت داخل و بیرون است. اما در مواردی ستون فقرات دچار چرخش و انحراف‌های غیرطبیعی می‌شود و در جهت غیرطبیعی قوس پیدا می‌کند. کاملا طبیعی است که ستون فقرات در...
تمام افراد برای این که بتوانند صلاحیت رانندگی در شهر را داشته باشند باید مجوزهای لازم را اخذ کرده و کلاس‌ها و امتحان رانندگی را با موفقیت پشت سر بگذارند.آموزش رانندگی و گرفتن گواهینامه یکی از چالش‌هایی است که بسیاری...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها