یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر, فرهنگی  »   نویسنده «چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟» درگذشت
۱۸ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۰۲

نویسنده «چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟» درگذشت

نویسنده کتاب «چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟» که ۲۵ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته، در سن ۷۸ سالگی بر اثر سرطان پانکراس درگذشت.

«تلگراف» نوشت: «جانسون» پزشکی بود که به نوشتن کتاب‌های کودک روی آورد. اولین کتاب او «مدیر یک‌دقیقه‌ای» نام داشت که سال ۱۹۸۲ با همکاری «کن بلانچارد» به نگارش درآمد.

کتاب «چه کسی پنیر مرا جابه‌جا کرد؟» که با سبکی حکایت‌گونه راهکارهایی برای تغییر در زندگی ارائه می‌دهد، سال ۱۹۹۸ روانه بازار شد. این کتاب براساس داستانی که «جانسون» در سخنرانی‌هایش و برای دوستانش تعریف می‌کرد، نوشته شد. آثار او تاکنون به ۲۶ زبان دنیا ترجمه شده‌اند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر  , فرهنگی

به نقل از ایلنا،سهراب بختیاری زاده، سرمربی سابق تیم پدیده مشهد به عنوان سرمربی جدید تیم استقلال خوزستان در رقابت‌های لیگ دسته اول انتخاب شده است. بختیاری زاده درحالی به این عنوان منصوب شده است که فعالیت این باشگاه در لیگ...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب