دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
»   اقتصادی, بین الملل  »   هدف پروژه اسپرینگ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۵۳

هدف پروژه اسپرینگ

جواد محمودی‌راد در نشست فعالان صنعت خرما استان کرمان با مدیران انجمن هالیوس ایتالیا افزود: این پروژه در چارچوب توافقات وزارت امور خارجه ایران و برنامه همکاری های توسعه بین المللی اتحادیه اروپاست.

از نتایج قابل انتظار این پروژه، توان‌افزایی گروه های محلی در چارچوبی مشارکتی با شناخت درست جامعه محلی، بخش خصوصی و بخش دولتی است که البته اصلی‌ترین چالش اجرای آن در یک سال گذشته مربوط به مباحث مشارکت میزان سرمایه اجتماعی و به ویژه مولفه اعتماد است.

در ادامه این نشست مدیر پروژه های انجمن هالیوس ایتالیا در رابطه با پروژه اسپرینگ گفت: ارزش آفرینی با بکارگیری تخصص های مختلف از تعاونی ها صورت می گیرد که هالیوس با بهره‌مندی از تخصص و تجربه تعاونی های ایتالیایی و به اشتراک گذاری آنها کار می کند. گابریل ویرجنیلی، افزود: ارتباط با ایران هم به دلیل علاقه برخی تعاونی های ایتالیایی و به عنوان شریک تجاری آغاز شده که بر روی نظام مشارکت مردم و نه بر سرمایه های آنها تمرکز دارد.

مدیر پروژه های انجمن هالیوس ایتالیا ادامه داد: برای ورود خرما به بازارهای مختلف باید به بسته بندی، استانداردسازی و تجاری سازی محصول بسیار توجه کرد و مصرف کننده ها اینگونه موارد را مطالبه می کنند.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بین الملل

اقتصاد هند با شروع سال 2020 ضعیف‌ترین رشد سه ماه خود را حداقل در 8 سال گذشته به نمایش گذاشته است. اما بزرگ‌ترین سقوط اقتصاد این کشور هنوز رخ نداده است. سی‌ان‌ان در گزارشی وضعیت اقتصاد هند را بررسی کرده...
بر اساس اعلام مرکز ملی آمار، نرخ بیکاری افراد ١۵سال و بیشتر در سال ١٣٩٨برابر با ١٠.٧درصد بود که نسبت به سال قبل از ۱.۵ درصد کاهش داشته است. بررسی نرخ بیکاری افراد ١٥ ساله و بیش‌تر بر اساس نتایج طرح...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها