پنجشنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۸
»   اقتصادی, بین الملل  »   هدف پروژه اسپرینگ
۱۹ تیر ۱۳۹۸ , ساعت ۹:۵۳

هدف پروژه اسپرینگ

جواد محمودی‌راد در نشست فعالان صنعت خرما استان کرمان با مدیران انجمن هالیوس ایتالیا افزود: این پروژه در چارچوب توافقات وزارت امور خارجه ایران و برنامه همکاری های توسعه بین المللی اتحادیه اروپاست.

از نتایج قابل انتظار این پروژه، توان‌افزایی گروه های محلی در چارچوبی مشارکتی با شناخت درست جامعه محلی، بخش خصوصی و بخش دولتی است که البته اصلی‌ترین چالش اجرای آن در یک سال گذشته مربوط به مباحث مشارکت میزان سرمایه اجتماعی و به ویژه مولفه اعتماد است.

در ادامه این نشست مدیر پروژه های انجمن هالیوس ایتالیا در رابطه با پروژه اسپرینگ گفت: ارزش آفرینی با بکارگیری تخصص های مختلف از تعاونی ها صورت می گیرد که هالیوس با بهره‌مندی از تخصص و تجربه تعاونی های ایتالیایی و به اشتراک گذاری آنها کار می کند. گابریل ویرجنیلی، افزود: ارتباط با ایران هم به دلیل علاقه برخی تعاونی های ایتالیایی و به عنوان شریک تجاری آغاز شده که بر روی نظام مشارکت مردم و نه بر سرمایه های آنها تمرکز دارد.

مدیر پروژه های انجمن هالیوس ایتالیا ادامه داد: برای ورود خرما به بازارهای مختلف باید به بسته بندی، استانداردسازی و تجاری سازی محصول بسیار توجه کرد و مصرف کننده ها اینگونه موارد را مطالبه می کنند.

برگرفته از سایت اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی کرمان

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بین الملل

روشنگران حساب کارآمد خدمات حسابداری و حسابرسی ارائه صورتهای مالی و یادداشتهای پیوست رسیدگی اسناد و مدارک شرکتها مطابق با ماده 229 قانون مالیاتهای مستقیم صورت معاملات فصلی و ارزش افزوده اظهارنامه مالیاتی و دفاتر مشاوره نرم افزارهای مالی و کدینگ حسابها جهت کسب اطلاعات بیشتر با روشنگران...
فهرست خدمات اكتشاف سنگها و كانيهاي صنعتي (پرليت، دياتوميت و ورميكوليت) برگرفته از سایت نظام فنی و اجرایی کشور اطلاعات...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها