شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   فرهنگ و هنر  »   «هدیه‌ای برای آقای رییس جمهور» در جشنواره «عمار»
۲ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۱۹

«هدیه‌ای برای آقای رییس جمهور» در جشنواره «عمار»

«هدیه‌ای برای آقای رییس جمهور» در جشنواره «عمار» به مناسبت دهه کرامت اکران می شود.

همزمان با فرارسیدن دهه کرامت دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم «عمار» بسته فیلمی با عنوان «هدیه‌ای برای آقای رییس جمهور» و با محوریت آثار اقتصاد مقاومتی را برای اکران ارایه کرد.

توجه مردم و مسئولان به توان و ظرفیت داخلی برای پیشرفت و حل مشکلات اقتصادی، طرح مطالبات مردم به ویژه در عرصه اشتغال و تولید و شکستن فضای ۲ قطبی و همدلی با دولت در جهت رفع مسایل اقتصادی از جمله اهداف این بسته ویژه اکران کنندگان جشنواره «عمار» است.

علاقمندان برای دریافت و اکران آثار  جشنواره عمار می‌توانند به سایت اکران مردمی جشنواره عمار به نشانی Ekran.ammarfilm.ir مراجعه کنند.

یکی از جشنواره‌های موثری که توانسته در مدت هفت سال مخاطبان زیادی را با خود همراه کند جشنواره مردمی فیلم عمار است. جشنواره عمار از سال ۸۹ تاسیس شده است.

این جشنواره همان‌طور که از نامش پیداست سعی کرده مردم را در کارهایش دخیل کند و با استفاده از نیروی مردمی در شهر‌ها و روستاهایی که سالن سینمایی ندارند مخاطب را با سینما آشتی دهد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

به نقل از ایرنا، نقاشی خودویرانگر دختری با بادکنک (Girl With Balloon) از بنکسی در حراجی ساتبیز لندن بالای ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار پوند (۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار) چکش خورد و رکورد جدیدی برای این هنرمند سرشناس...
به نقل از خبرگزاری ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آران و بیدگل با اشاره به نامزدی کاروانسرای مرنجاب برای ثبت در میراث جهانی و بازدید نهایی ارزیابان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها