جمعه, ۰۸ مرداد ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی, سیاسی, صنعت و معدن, مدیران برتر  »   هفت طرح ایمن سازی خطوط تاسیسات نفتی گچساران اجرا شد
۲۴ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۶:۵۱

سرپرست روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران :

هفت طرح ایمن سازی خطوط تاسیسات نفتی گچساران اجرا شد

علی جعفری دیزگانی گفت:از یکسال گذشته تاکنون هفت طرح بزرگ برای ایمن سازی خطوط انتقال تاسیسات نفتی در این شهرستان انجام شده است.

علی جعفری دیزگانی گفت:در این مدت خطوط جریانی نفت  تاسیسات گچساران به گوره ، تاسیسات نرگسی به بی بی حکیمه ، گل خاری به بینک ،خطوط لوله های تاسیسات گچساران یک ، دو ، سه و چهار در مجاورت روستای شله زار ایمن سازی شده که این طرح ها نقش مهمی در صیانت از محیط زیست  داشته  است.

 در سال گذشته نزدیک به ۱۳۶ تن پسماند صنعتی از طریق شرکت های مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست مدیریت شد و مقدار ۴۱۶ تن پسماند صنعتی قابل فروش از طریق اداره امور کالا به صورت مزایده به فروش رسید.

همچنین در این مدت طرح جمع آوری پسماندهای بازیافتی از واحدهای مسکونی و مامورسرا ها با استفاده از نرم‌افزار پیامکی و تشویق کارکنان صنعت اجرایی شده است که تاثیر خوبی در جلوگیری از آلودگی محیط زیست داشته است.

فضای سبز در تعدیل دما ، افزایش رطوبت نسبی ، لطافت و جذب گرد و غبار تاثیر بسزایی دارد و شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در زمینه ایجاد سه هزار و۵۰۰مترمربع فضای سبز در تاسیسات برای تحقق این امر تلاش کرده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی  , سیاسی  , صنعت و معدن  , مدیران برتر

به نقل از اقتصاد آنلاین،کمبود شدید آبی، نااطمینانی آبی و همچنین وقایع ناگوار آب‌وهوایی(چون سیل و خشکسالی) ناشی از تغییرات اقلیمی به‌عنوان بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات و رفاه جهانی در دهه جاری شناخته شده‌اند. امروز اکثر کشورهای جهان فشار بی‌سابقه‌ای بر...
محمد رضا حسین زاده گفت:قانون عملیات بانکی بدون ربا» با بهره گیری از نظرات برخی علما، فقها و کارشناسان در سال 1362 در مجلس شورای اسلامی تصویب و به اجرا گذاشته شد و نماینده حضرت امام، مرحوم آیت‌الله رضوانی مسئولیت...

مطالب مرتبط با برچسب