یکشنبه, ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   همایش بین المللی «کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها»
۲۱ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۳

با حضور سخنرانان سرشناش ایران و جهان برگزار می شود

همایش بین المللی «کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها»

مرکز آموزش بازرگانی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با هدف ارتقای دانش و تجربه در مجموعه‌های بزرگ، همایش «کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها» را در ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۶ در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار می‌کند.

در همایش بین المللی «کلیدهای موفقیت در هلدینگ‌ها» سخنرانانی از ترکیه، ایران، فرانسه و سوئد، تجربیات خود را برای ارتقا عملکرد مدیران هولدینگ‌ها ارائه می‌کنند.

تلاش شده مدعوین و مشارکت‌کنندگان به صورت منتخب جهت تبادل دانش و تجربه کنار هم قرار گیرند به نحوی که از ثمرات این مشارکت در ادامه نیز بهره گرفته شود.

همایش‌های بعدی نیز برنامه‌ریزی شده و نتایج این فعالیت‌ها به شکل مستمر مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد و به اطلاع رسانده می‌شود.

زمان برگزاری این همایش چهارشنبه ۱۴ تیرماه ۹۶ از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ است و هزینه ثبت‌نام تا تاریخ ۳۱ خردادبه مبلغ پنج میلیون و ۹۰۰ هزار ریال و هزینه ثبت‌نام از تاریخ ۱ تیر به مبلغ ۶ میلیون و ۹۰۰هزار ریال است. ثبت‌نام گروهی (۵ نفر به بالا) شامل ۲۰درصد تخفیف می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر با شماره ۰۲۱۸۶۹۵ تماس برقرار کرده و یا  عدد ۱ را به شماره ۰۲۱۸۶۹۵ پیامک کنند.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر حبیب‌الله مسعودی فرید  گفت:اورژانس اجتماعی از سوی سازمان بهزیستی به صورت مناقصه و پیمانکاری به بخش خصوصی واگذار می‌شود و برخی از کلینیک‌های خصوصی هر کسی نمی‌تواند این امتیاز را بگیرد زیرا یکی از طرح‌های به اصطلاح «تپل» بهزیستی...
به نقل از ایلنا،هرچند  فروش دستگاه و زمین کارخانه با ورود دادستانی متوقف شده اما شواهد نشان می دهد  مدیران نرگس تلاشی برای تولید ندارند و تمام هم وغم‌شان برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران با فروش زمین ها و...

مطالب مرتبط با برچسب