شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   همایش تجاری ارمنستان و ایران برگزار شد / صادرات گردو توسط شرکت ارمنی به ایران
۹ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۰۱

همایش تجاری ارمنستان و ایران برگزار شد / صادرات گردو توسط شرکت ارمنی به ایران

صبح امروز همایش تجاری ارمنستان و ایران برگزار شد و آشوت باغداساریان مدیر شرکت “آلجو ارمنی”در چارچوب همایش تجاری ارمنستان و ایران گفت:شرکت “آلجو ارمنی” در رابطه با صادرات چندین نوع کالا از جمله گردو و دی اتومیت(گرد تصفیه) از ارمنستان به ایران به توافق رسید.

با ارزیابی باغداساریان سطح روابط سیاسی بین دو کشور خوب است در صورتیکه روابط اقتصادی در  ٢۵ سال یکجانبه بوده و این نشست به منظور تغییر وضعیت موجود برگزار می شود تا ارمنستان از کشور وارد کننده به کشور صادر کننده تبدیل شود و ایجاد مناطق آزاد تجاری به این امر کمک خواهد کرد.
در این همایش طرف ایرانی علاقه‌مندی خود را در قبال مواد اولیه،تکنولوژیهای موجود در زمینه باغداری،دامپروری،صنایع غذایی،تولید باتری اعلام کرد. در این همایش پیشنهاد تاسیس شرکتهای مشترک در مناطق آزاد تجاری و صادرات کالاهای تولیدی با مواد اولیه طرف ارمنی وبسته بندی ایرانی به بازارهای کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اور آسیا طرح شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها