شنبه, ۰۷ خرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, امور زیربنایی  »   همایش تجاری ارمنستان و ایران برگزار شد / صادرات گردو توسط شرکت ارمنی به ایران
9 بهمن 1395 , ساعت 12:01

همایش تجاری ارمنستان و ایران برگزار شد / صادرات گردو توسط شرکت ارمنی به ایران

صبح امروز همایش تجاری ارمنستان و ایران برگزار شد و آشوت باغداساریان مدیر شرکت “آلجو ارمنی”در چارچوب همایش تجاری ارمنستان و ایران گفت:شرکت “آلجو ارمنی” در رابطه با صادرات چندین نوع کالا از جمله گردو و دی اتومیت(گرد تصفیه) از ارمنستان به ایران به توافق رسید.

با ارزیابی باغداساریان سطح روابط سیاسی بین دو کشور خوب است در صورتیکه روابط اقتصادی در  ٢۵ سال یکجانبه بوده و این نشست به منظور تغییر وضعیت موجود برگزار می شود تا ارمنستان از کشور وارد کننده به کشور صادر کننده تبدیل شود و ایجاد مناطق آزاد تجاری به این امر کمک خواهد کرد.
در این همایش طرف ایرانی علاقه‌مندی خود را در قبال مواد اولیه،تکنولوژیهای موجود در زمینه باغداری،دامپروری،صنایع غذایی،تولید باتری اعلام کرد. در این همایش پیشنهاد تاسیس شرکتهای مشترک در مناطق آزاد تجاری و صادرات کالاهای تولیدی با مواد اولیه طرف ارمنی وبسته بندی ایرانی به بازارهای کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اور آسیا طرح شد.

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , امور زیربنایی

صندوق بازنشستگی کشوری در ایران یکی از سازمان‌های باسابقه کشور است که مهم ترین اهداف آن در دوره مدیریت جدید در دولت سیزدهم، شفافیت، ارتقا خدمات رفاهی بازنشستگان، بهره‌برداری اقتصادی و اطمینان‌بخش از دارایی‌های صندوق از طریق سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های...
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مهمترین برنامه بخش معدن این سازمان فعال‌سازی همه معادن راکد و سپس واگذاری آنها در قالب مزایده عمومی به متقاضیان سرمایه‌گذاری است. محمد توکلی روز چهارشنبه...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها