شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, اقتصادی, بین الملل, سیاسی, مدیران برتر  »   همکاری مشترک تبریز و باکو در حوزه‌ فناوری توسعه می‌یابد
۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۰:۵۸

به نقل از ایرنا،

همکاری مشترک تبریز و باکو در حوزه‌ فناوری توسعه می‌یابد

نحوه مشارکت طرف ایرانی و شرکت در مناقصات.

به نقل از ایرنا،علی جهانگیری در دیدار با رئیس آژانس نوآوری آذربایجان، ضمن معرفی توانمندی‌های استان در حوزه‌های مختلف فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان، از شرکت‌های آذری برای شرکت در نمایشگاه رینوتکس در تبریز دعوت کرد.
 
تورال کریملی، رئیس آژانس نوآوری آذربایجان نیز ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از استقرار شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های ایرانی در پارک‌های علم و فناوری آذربایجان، نحوه و شرایط پذیرش شرکت‌های ایرانی را تشریح کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی همچنین در دیدار با رئیس آژانس منابع آب آذربایجان، با معرفی ظرفیت‌های فنی و مهندسی استان، آمادگی شرکت‌های استان را برای اجرای پروژه‌های مشترک حوزه آب و خاک با جمهوری آذربایجان اعلام کرد.
 
رئیس آژانس منابع آب آذربایجان هم ضمن استقبال از حضور شرکت‌های استان آذربایجان شرقی در این کشور، نحوه مشارکت طرف ایرانی و شرکت در مناقصات این حوزه را تشریح کرد.
 
در جریان سفر هیأت اقتصادی و تجاری استان به باکو همچنین زمینه‌های همکاری نمایشگاه بین‌المللی تبریز و اکسپو سنتر باکو در نشست مشترک مدیران دو نمایشگاه بررسی شد.

روز گذشته هم تفاهمنامه همکاری مشترک اتاق بازرگانی تبریز و کنفدراسیون ملی سازمان کارآفرینان جمهوری آذربایجان با حضور علی جهانگیری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی و جمشید برزگر، عضو هیات نمایندگان اتاق تبریز به نمایندگی از این اتاق در محل کنفدراسیون کارآفرینان در باکو امضا شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , اقتصادی  , بین الملل  , سیاسی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب