سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   هواپیمای حامل فوتبالیست های یک تیم برزیلی سقوط کرد
۹ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۱۷

در کلمبیا

هواپیمای حامل فوتبالیست های یک تیم برزیلی سقوط کرد

هواپیمای حامل بازیکنان تیم فوتبال «چاپِکونز» در کلمبیا دچار سانحه شد.

هواپیمای حامل ۲۲ بازیکن تیم فوتبال «چاپِکونز» که از بولیوی عازم فرودگاه مدلین واقع در شهر ریونگروی کلمبیا بود، در این کشور دچار سانحه شد. این هواپیما بیش از ۸۰ مسافر داشت که اعضای تیم فوتبال چاپِکونز، فینالیست جام سودآمریکانای امسال هم جزو آنها بودند.

طبق این گزارش، هواپیمای حامل فوتبالیست های یک تیم برزیلی به علت نبودسوخت کافی سقوط کرد.

بر اساس گزارش رسانه‌های محلی این اتفاق ساعت ۲۲:۱۵ به وقت محلی کلمبیا روی داده است و گفته می‌شود حداقل ۱۰ نفر در این سانحه مجروح و مابقی مسافرین از هواپیما خارج شدند.

همچنین، این باشگاه برزیلی در سال ۱۹۷۳ تاسیس شد و از سال ۲۰۱۴ در دسته برتر برزیل بازی می کرد. که توانسته بعد از ۳۷ بازی در لیگ برتر برزیل در رده نهم جدول قرار گیرد.

یادآورد می شود، این تیم برای دیدار با اتلتیکو ناسیونال، به کشور کلمبیا در حال پرواز بود تا بتواند جواز حضور در رقابت های باشگاهی در قاره آمریکا را کسب کند.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها