چهارشنبه, ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
»   اجتماعی  »   هوای تهران امروز و فردا در شرایط سالم قرار دارد
۱۰ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۰

هوای تهران امروز و فردا در شرایط سالم قرار دارد

پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری (یکشنبه ۱۰ بهمن) بوده و در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید ( با بزرگی بین ۵ تا ۸ متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی انتظار می‌رود.

براساس نتایج پیش‌بینی کیفیت هوای تهران امروز و فردا در شرایط سالم قرار دارد .

با کاهش میزان ناپایداری جوی در روز دوشنبه ۱۱بهمن، از سرعت باد کاسته شده و تنها در برخی ساعات وزش باد با بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه پیش‌بینی می‌شود. این شرایط کمابیش در روز سه‌شنبه ادامه خواهد داشت. همچنین طی دو روز آینده کاهش محسوسی در پارامتر دما مشاهده خواهد شد.

نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا نیز بر برقراری شرایط کیفی سالم در روز جاری (یکشنبه) دلالت کرده و پیش‌بینی می‌شود با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده‌ها تا روز دوشنبه شرایط کیفی مطلوب تداوم داشته باشد.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ صبح امروز، ۷۷ و در شرایط سالم قرار داشته است.

پایان خبر – ن ش

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

سالانه بالغ بر هشت میلیارد دلار بودجه به ارز ترجیحی اختصاص داده می‌شود که اختلاف عددی آن با نرخ ارز نیمایی ۱۶۰ هزار میلیارد تومان خواهد بود اما سوال اینجاست که چند درصد آن به دست مردم رسیده است؟ پاسخ...
، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (سه‌شنبه) در دیدار مسئولان و کارگزاران نظام همه مسائل کشور را قطعاً قابل حل خواندند و با تبیین ابعاد مختلف شعار سال، تأکید کردند: منظومه قدرت جمهوری اسلامی و دستاوردهای گوناگون آن در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها