شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, اعلام مناقصه, اقتصادی, سیاسی, مدیران برتر  »   هیچ مزایده‌ و مناقصه‌ ای تا استقرار دولت جدید انجام نمی شود
۱۷ تیر ۱۴۰۰ , ساعت ۱۴:۰۰

معاون قضایی دادستان کل :

هیچ مزایده‌ و مناقصه‌ ای تا استقرار دولت جدید انجام نمی شود

سعید عمرانی گفت:دادستان‌ها در تصمیماتی که اتخاذ می‌کنند مستقل هستند و بابت تصمیماتی هم که می‌گیرند در برابر قانون پاسخگو هستند.

سعید عمرانی گفت: صیانت از حقوق عامه و مصالح کشور اقتضا می‌کند در فرصت اندکی که تا استقرار دولت جدید مانده، این مزایده‌ها و مناقصه‌ها انجام نشود و دولت جدید بعد از استقرار درباره مزایده‌ها و مناقصه‌ها تصمیم گیرد تا درآمدهای حاصله در جای خود مصرف شود. 

تصمیمات وزارت صمت در برگزاری مزایده‌ها و مناقصه‌ها به هیچ وجه خلاف قانون نیست و اشکال قانونی نیز وجود ندارد اما از آنجا که دادستان‌ موظف به صیانت از حقوق عامه است و هر جا ببیند حقوق عامه در خطر قرار دارد باید ورود کند، حفظ حقوق عامه و مصالح کشور اقتضا می‌کند برگزاری مزایده‌ها و مناقصه‌ها فعلا به تعویق بیفتد. 

در برگزاری این مزایده‌ها و مناقصه‌ها تراکنش مالی عظیمی اتفاق می‌افتد و حالا که رییس جمهور منتخب مشص شده و فرصت اندکی نیز تا استقرار دولت جدید باقی مانده چه عجله‌ای برای برگزاری این مزایده‌ها وجود دارد و مگر قرار است در این فرصت اندک چه اتفاقی بیفتد. 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , اعلام مناقصه  , اقتصادی  , سیاسی  , مدیران برتر

گچ یکی از پرکاربردترین مصالح در ساختمان ها و صنایع می باشد. یکی از کاربردهای ویژهٔ گچ، اندود کردن دیوارها و آراستن سطوح داخلی ساختمان هاست و با استفاده از هنر گچبری به آن زیبایی می‌بخشند. گچ صنعتی امید،سمنان، تولید کننده...
به نقل از ایلنا،در روزهایی که سنگرهای تولید یک به یک، به دست غول بحران اقتصادی و ناکارآمدی سیستمی، در حال تسخیر است؛ شرکت‌هایی وجود دارند که کارگران آن‌ها برای نجات از تبعات بحران دست به دامان مقام‌ها شدند. جلساتی...

مطالب مرتبط با برچسب