جمعه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
»   اجتماعی, فرهنگی  »   عدم پرداخت حق‌الزحمه امتحانات بعد از گذشت یکسال
۱۳ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۳:۰۶

عدم پرداخت حق‌الزحمه امتحانات بعد از گذشت یکسال

حق‌الزحمه اجرای امتحانات و تصحیح اوراق امتحانات خرداد ۹۵ با گذشت یکسال تحصیلی پرداخت نشده است.

به نقل از مهر، فصل امتحانات خرداد ماه سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ آغاز شده است. این در حالی است که هنوز حق‌الزحمه اجرا و تصحیح امتحانات نهایی سال تحصیلی گذشته پرداخت نشده است.

به نقل از مهر، در این باره یکی از معلمان می‌گوید: با گذشت یکسال هنوز از واریز حق‌الزحمه اجرا و تصحیح امتحانات نهایی سال گذشته خبری نیست.

وی افزود: همین خلف وعده و عدم پرداخت حق‌الزحمه معلمان باعث بی‌اعتمادی شده و موجب شده امسال حوزه‌های اجرا و تصحیح با مشکل عدم استقبال نیروی انسانی و مشکلات عدیده دیگری مواجه شوند.

یکسالی می‌شود که حق‌الزحمه اجرا و تصحیح امتحانات پرداخت نشده است و بهانه اصلی وزارت آموزش و پرورش هم نداشتن اعتبار کافی است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , فرهنگی

آرمین سلسانی ، در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به موضوعی که برای یکی از معادن واقع در منطقه حفاظت شده پیش آمده و محل اختلاف محیط زیست و سازمان صنعت، معدن و...
به نقل از ایرنا،کلکسیون هنری هری مکلو میلیاردر آمریکایی و همسرش، لیندا، پاییز امسال در رویدادی که بسیاری هنردوستان انتظارش را می‌کشیدند، طی دو مرحله در ساتبیز نیویورک به مزایده گذاشته می‌شود. این کلکسیون شامل ۶۵ اثر هنری است که از جمله مهمترین آنها...

مطالب مرتبط با برچسب