سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
»   سیاسی  »   واریز سود سهام عدالت دو دهک ظرف دو ماه آینده
۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲۲:۱۱

واریز سود سهام عدالت دو دهک ظرف دو ماه آینده

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:تعداد سهامداران سهام عدالت ۴۲میلیون و ۲۰۰هزار نفر است و ظرف دو ماه اینده سود دو دهک واریز می شود.

به نقل از مهر، محمدرضا تابش در خصوص جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در جلسه امروز رئیس سازمان‌ خصوصی سازی گزارشی از نحوه واگذاری سهام عدالت و پیش بینی سودی که باید بین سهامداران توزیع شود، ارائه و در ادامه کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده تصویب شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اعلام این خبر گفت: رئیس سازمان خصوصی سازی تعداد سهامداران را چهل و دو میلیون و دویست هزار نفر ذکر کرد و عنوان داشت: ظرف یکی دو ماه آینده سود دو دهک توزیع خواهد شد.

نماینده مردم اردکان در مجلس اظهار داشت: رئیس سازمان خصوصی سازی همچنین در پاسخ به سوالات و ابهامات اعضای کمیسیون اظهار نمود که با توجه به اینکه طی ۱۰ سال گذشته ارزش سهام به ۵۳۰ هزار تومان رسیده، سهامداران باید به سامانه مراجعه و صورتحساب را ملاحظه نمایند و فیش واریزی برای تکمیل سقف سهام را دریافت و اقدام کنند.

تابش با بیان اینکه در این جلسه ارزش فعلی سهام حدود ۲ میلیون تومان ذکر شده است، تصریح کرد: پوری حسینی ابراز داشت که آنچه در خصوص سهام عدالت اجراشده، مر قانون نبوده و همه اقدامات گذشته را قبول ندارد ولی بنا به مصوبه شورایعالی اصل ۴۴، قرار شده نسبت به گذشته کالبد شکافی نگردد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: در این جلسه عنوان شد که درخصوص واریز سود سهام عدالت هیچ مشکلی وجود ندارد، اما از نظر تولید و توزیع برگه های سهام و تسلیم آن به سهامداران، چالش هایی وجود دارد.

نماینده مردم اردکان همچنین رسیدگی به کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده را دستور کار دیگر کمیسیون برنامه و بودجه برشمرد و گفت:  کلیات لایحه رای آورد و رسیدگی به جزئیات آن برای رفع ایرادات واعمال نقطه نظرات اعضا، به جلسات آینده موکول شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

محاکمه نخست وزیر سابق کویت به اتهام فساد مالی تهران- ایرنا- کمیته تحقیقات دادگاه وزیران ، حکم رسیدگی به پرونده «جابر المبارک» نخست وزیر پیشین ، «خالد الجراح» وزیر دفاع سابق و ۴ نفر دیگر از مسئولان این کشور را به...
به گزارش ایرنا، روزنامه الانباء کویت روز یکشنبه به نقل از یک منبع رسمی در شرکت نفت این کشور اضافه کرد که شرکت‌های برنده در این قرارداد، محلی هستند.  به گفته وی شرکت‌های «خالد الخرفی»  برای دو مکان (در شمال و جنوب کویت) و...

مطالب مرتبط با برچسب

به نقل از صدا و سیما، میرعلی اشرف پوری حسینی در مصاحبه با رادیو اقتصاد با اشاره به اینکه سازمان خصوصی سازی هنوز مبلغی از شرکت های سرمایه پذیر دریافت نکرده است، افزود : این سازمان به محض دریافت سود...
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد که هنوز هیچ اطلاع رسمی مبنی بر توزیع سود سهام عدالت نداشته و مردم باید مراقب اخبار کذب برخی افراد سودجو، رسانه های فریب کار و کانال های مشکوک باشند. به نقل از ایسنا، سازمان خصوصی...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها