سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   واکنش «ریچاد هاس» به خنثی سازی حمله تروریستی مکه
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۴۷

واکنش «ریچاد هاس» به خنثی سازی حمله تروریستی مکه

«ریچاد هاس» رئیس شورای روابط خارجی آمریکا در این پیام که در توئیتر منتشر کرده در واکنش به خبر خنثی سازی یک عملیات تروریستی در شهر مکه معظمه می نویسد: به موجب آنکه داعش در حال از دست دادن مناطق تحت امر خود در عراق و سوریه است انتظار می رود نمونه های بیشتری از این دست اقدامات در عربستان و کشورهای دیگر رخ دهد.

وزارت کشور عربستان مدعی شد که بامداد جمعه نیروهای امنیتی در عملیات پیشگیرانه، حمله تروریستی در مسجد الحرام را خنثی و ۵ نفر را دستگیر کردند.

به نقل از مهر، طبق اعلام وزارت کشور عربستان، نیروهای امنیتی با حمله به اعضای دو گروه تروریستی در منطقه العسیله در مکه مکرمه و حمله به یک گروه دیگر در منطقه أجیاد المصافی در جده، ۵۵ نفر از آنها را پیش از عملیات تروریستی بازداشت کردند که یک نفر از آنها زن است.

وزارت کشور عربستان افزود: یکی از عناصر تروریستی پیش از دستگیری خود را منفجر کرد.

این در حالی است که پیش از این منابع خبری عربستان از وقوع انفجار انتحاری در جنوب شرق استان جده و بازداشت ۳ نفر خبر داده بودند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

روح اله نوریان گفت:قرارداد اجرای فاز ۲ این پالایشگاه با شرکت پیمانکار اوایل اردیبهشت سال جاری منعقد شده و هم اکنون در مراحل پایانی تکمیلی تجهیز کارگاه قرار دارد.  طی پیگیری های انجام شده ماه های پایانی سال گذشته، با اختصاص بودجه...
به نقل از ایرنا،حراجی ساتبیز نیویورک روز ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور ۱۴۰۰)، بیش از ۱۰۰ قطعه چینی مایسن را که زمانی به یکی از مهره‌های آلمانی-یهودی برجسته در صنعت زغال‌سنگ تعلق داشت، به مزایده می‌گذارد. این گنجینه به افتخار صاحبان اصلی خود، فرانتس و مارگارت...

مطالب مرتبط با برچسب