دوشنبه, ۲۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   واگذاری اجازه «استرداد شهریه مدارس» به شورای سیاست‌گذاری
۳۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۵

واگذاری اجازه «استرداد شهریه مدارس» به شورای سیاست‌گذاری

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی از واگذاری «اجازه استرداد شهریه» به شورای سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت مرکزی بر مدارس و مراکز غیردولتی خبر داد.

مرضیه گرد در جمع خبرنگاران گفت: اگر موسس و موسسانی در این رابطه تخلف کنند، شورای سیاست‌گذاری نسبت به استرداد شهریه و وجوه اقدام می‌کنند.

وی از کاهش چشمگیر تخلفات مدارس غیردولتی در زمینه دریافت شهریه مازاد خبر داد و گفت: امسال بر فعالیت‌های فوق برنامه نیز نظارتی جدی خواهیم داشت.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی در این باره افزود: دریافت شهریه فوق برنامه نیز منطقی و طبق الگو باید صورت گیرد. هرچند برخی اولیاء اعتراض می‌کنند که چرا فلان مدارس برای فوق برنامه یک قیمت و مدرسه‌ای دیگر قیمتی دیگر را اعلام می‌کند؟ که در پاسخ به آنها باید گفت، مدارس براساس شرایط منطقه‌ای و استانی، شهریه‌های متفاوتی دارند که این امر و جا افتادن آن نیازمند فرهنگ‌سازی است.

گرد همچنین گفت: البته به موسسان مدارس نیز مهلتی ۲۰ تا ۳۰ روزه داده می‌شوند تا چنانچه شکایتی داشته باشند آنها را اعلام کرده و پس از بررسی‌ها اگر قرار است اصلاحاتی صورت بگیرد، انجام خواهد شد اما پس از تصویب نهایی یک مورد، حکم صادر شده تغییر نخواهدکرد و ملاحظه‌ای صورت نخواهد گرفت.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج گفت: تا ماه آینده مناقصه پیمانکار مشخص و مسئله طرح روشنایی پل حصارک رفع می‌شود. به نقل از خبرگزاری مهر علی اصغر همتی در خصوص خاموشی پل چند سطحی شهدای حصارک اظهار کرد: وقتی معابر،...
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شویم و حالا حالاها خبر خوب داشته باشیم. به نقل از خبرگزاری مهر، مجید صدری قبل از اعزام کاروان تیم فوتبال پرسپولیس به کشور عربستان برای تقابل با الهلال در لیگ...

مطالب مرتبط با برچسب