سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   واگذاری احداث زمین چمن استقلال سنندج به بخش خصوصی
۱۹ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۷

واگذاری احداث زمین چمن استقلال سنندج به بخش خصوصی

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از واگذاری احداث زمین چمن استقلال سنندج با شرایط قانونی به بخش خصوصی واگذار می شود.

به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان احداث زمین چمن استقلال سنندج روز یکشنبه ۱۸ تیرماه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار به فراخوان گذاشته شد و با شرایط قانونی به بخش خصوصی ماده ۲۷ واگذار می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: زمین چمن استقلال سنندج با توجه به چند دوره بازسازی و استفاده آن طریق ماده ۸۸ به مشکلات کمبود آب و نیروی انسانی مواجه شده بود که در راستای استفاده مجدد جامعه مخاطب به سرمایه گذران بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

حامد جولایی در این باره گفت: این پروژه از طریق روزنامه های کثیرالانتشار طی روزهای ۱۸ تیرماه تا ۲ مردادماه به فراخوان گذاشته می شود و علاقمندان به منظور شرکت در فراخوان عمومی زمین چمن استقلال سنندج در روزهای مشخص شده اعلام آمادگی کنند.

وی بیان کرد: شرکت کنندگان با مراجعه به سایت اداره کل ورزش و جوانان استان به آدرس http://kurdestan.msy.gov.ir نسبت تهیه اسناد در بخش آگهی ها، مزایده ها و مناقصات اقدام نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: متقاضیان پس از تکمیل فرم های فراخوان درج شده در سایت تا پایان وقت اداری ۲ مردادماه به صورت پاکت دربسته از طریق پست اسناد را به اداره کل ورزش و جوانان استان دبیرخانه ماده ۲۷ ارسال کنند.

جولایی گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در آینده نزدیک پس از اجرای شرایط قانونی دو استخر سرپوشیده دیواندره و حجاب سنندج را از طریق ماده ۲۷ نیز به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب