شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   واگذاری اراضی شرکت‌های دانش بنیان بدون انجام فرایند مزایده
۲۶ فروردین ۱۴۰۰ , ساعت ۲۳:۰۳

علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت :

واگذاری اراضی شرکت‌های دانش بنیان بدون انجام فرایند مزایده

علی رسولیان

به نقل از اقتصاد آنلاین، علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن، تجارت و رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه ایجاد ١٠٠ هزار شغل از طریق سازمان صنایع کوچک را از جمله برنامه‌های این سازمان اعلام کرد و افزود: این برنامه امسال برای واحدهای راکد، واحدهای تملیکی و افزایش ظرفیت تولید و پروانه‌های بهره برداری جدید پیش بینی شده است.

وی گفت: براساس شناسایی‌های صورت گرفته ٩ هزار طرح وجود دارد که بالای ۶٠ درصد سرمایه آنها متعلق به بخش خصوصی است که اگر بتوانیم با کمک بانکها این تعداد را به مرحله بهره برداری برسانیم ١٨٠ هزار شغل جدید در این بخش در کشور ایجاد می‌شود.

رسولیان ادامه داد: از جمله بسته‌های ما تسهیلات ویژه و تخفیف‌های جدی (حداقل ٣٠ درصد) برای افرادی است که تولیدی خود را زودتر از موعد مقرر به بهره برداری برسانند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اعتماد موجود، تقریبا تمام اختیارات هیات مدیره سازمان به استانها محول شده است تا نیاز به اجازه از مرکز نباشد.

وی گفت: برای شرکت‌های دانش بنیان نیز ١٠ درصد تخفیف برای واگذاری اراضی بدون انجام فرایند مزایده در نظر گرفته شده است. همچنین برای ایجاد حداقل هزار سوله کوچک تامین مالی انجام شده است.

علی رسولیان گفت: برای شرکت‌های دانش بنیان نیز ١٠ درصد تخفیف برای واگذاری اراضی بدون انجام فرایند مزایده در نظر گرفته شده است. همچنین برای ایجاد حداقل هزار سوله کوچک تامین مالی انجام شده است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

مسعود بیات‌منش گفت ،اولین مبحث در این طرح، آماده سازی سایت است که در این خصوص ۲ قرارداد در بحث، عملیات خاکی، جدول‌گذاری و آسفالت پروژه، پس از برگزاری مناقصه، با شرکت جهاد نصر منعقد کردیم. مسعود بیات‌منش همچنین از برگزاری...
عباس جنگی مرنی گفت،مناقصه انتخاب پیمانکار احداث سد کله سر از طریق فراخوان عمومی انجام شده و با دریافت اولین بخش از اعتبارات مصوب قانون بودجه سال ۱۴۰۰عملیات اجرایی این سد شروع می‌شود. وی اضافه کرد: سد کلاسر بعد از سال‌ها...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها