شنبه, ۰۱ آبان ۱۴۰۰
»   اقتصادی  »   واگذاری رایگان 4 سند مالکیت املاک بنیاد مستضعفان در غرب گیلان
۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۴

واگذاری رایگان ۴ سند مالکیت املاک بنیاد مستضعفان در غرب گیلان

مدیرکل اموال و املاک سازمان بنیاد مستضعفان استان گیلان از واگذاری رایگان ۴ سند مالکیت املاک بنیاد مستضعفان در غرب گیلان خبر داد.

«حمیدرضا نادمی» در همایش واگذاری چهار سند مالکیت به افراد ذیحق در سالن اجتماعات کوثر فرمانداری تالش، اظهار کرد: پس از شرق استان گیلان، شهرهای رودسر، چابکسر، املش، واجارگاه و کلاچای که تاکنون سه هزار و ۳۰۰ فقره سند مالکیت به مساحت کلی ۱۱۱ هکتار و به ارزش اقتصادی یک هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال به مردم واگذار شده بود، حال این واگذاری در غرب استان گیلان هم آغاز شد.

وی ادامه داد: سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استان گیلان، چهار فقره اسناد مالکیت را به صورت رایگان به متصرفین املاک خود در شهر تالش واگذار نمود.

وی افزود: واگذاری اسناد مالکیت در غرب استان گیلان با تحویل چهار سند به مساحت یک هزار و ۴۶ مترمربع و ارزش تقریبی سه میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال آغاز می شود.

نادمی با اشاره به اینکه از فروردین ماه سال ۱۳۹۶ تاکنون، ۲۱ پرونده در شهر تالش تشکیل شده است، خاطر نشان کرد: ۱۸ مورد پرونده از این تعداد، مستحق برخورداری از حداکثر تسهیلات می باشند.

وی اضافه کرد: واگذاری اسناد مالکیت سه تا چهار هزار قطعه زمین در شهرستان تالش هدف گذاری شده است که ظرف یکسال باید به مردم واگذار شود.

مدیرکل اموال و املاک سازمان بنیاد مستضعفان گیلان تصریح کرد: در این راستا کارگروه ویژه‌ای متشکل از معتمدان تالش برای تعیین شرایط واگذاری زمین به مردم در فرمانداری این شهرستان تشکیل شده و اراضی با شرایط آسان به مردم واگذار خواهد شد.

وی گفت: به زودی نمایندگی بنیاد مستضعفان در تالش مستقر و امور مربوطه را پیگیری خواهد کرد و بخشی از اراضی به صورت رایگان به مردم واگذار خواهد شد.

مهدوی اذعان کرد: این کارگروه در اولین جلسه خود با بررسی ۲۱ پرونده، ۱۸ مورد را مستحق برخورداری از حداکثر تسهیلات دانست و این روند نیز ادامه خواهد داشت.

وی در پایان اظهار کرد: در این همایش، چهار سند مالکیت به صورت رایگان به افراد ذی‌حق در شهرستان تالش واگذار می‌شود که برنامه پیگیری آنها از سالیان قبل آغاز شده بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

علیرضا نادعلی گفت:امروز نیاز داریم با کار و خدمت و اقدامات مؤثر، هم رضایت را در شهروندان تهرانی ایجاد نماییم و هم با طراحی های درست و به جا به ایجاد حس رضایت‌مندی در آنها مبادرت بورزیم. اینک در آغاز یک...
طبق بخشنامه‌ اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد، دستگاه‌های اجرایی یک ماه مهلت دارند فهرست آن را در اختیار وزارت اقتصاد قرار دهند و اگر دستگاهی همکاری نکرد به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت معرفی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها