سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   واگذاری مناقصه آب و فاضلاب لرستان به شرکت خصوصی
۳ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۹

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت:

واگذاری مناقصه آب و فاضلاب لرستان به شرکت خصوصی

مهندس حمیدرضا کرم‌وند، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان بیان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و حرکت جهادی که در امر ارتقای شاخص‌های زیست‌محیطی داشت روند ساخت این تصفیه‌خانه‌ها از سر گرفته شد و آغاز ساخت پنج تصفیه‌خانه که مطالبه چندین ساله مردم بود، محقق شد.

کرم‌وند ادامه داد: همچنین در سفر وزیر نیرو به استان سقف اسناد خزانه برای پروژه‌های عمرانی حوضه آب برداشته شد، برای همین با روند مطلوبی توسط بخش خصوصی در حال پیگیری هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خاطرنشان کرد: این تصفیه‌خانه‌ها در شهرستان‌های دورود، ازنا، کوهدشت، سلسله و دلفان قرار داشته و واگذاری مناقصه آب و فاضلاب لرستان به شرکت خصوصی انجام شده است.

وی میزان اعتبار این پروژه‌ها را ۲۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: برای اتمام هر پروژه حدود ۴۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

کرم‌وند گفت: با توجه به اینکه پروژه‌ها به پیمانکار توانمند واگذار شده‌اند، ظرف دو سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید و هم اکنون عملیات گودبرداری و مسطح کردن زمین شروع شده و سختی کار نیز ساخت بنای آن است چراکه مرحله بعدی تنها خرید تجهیزات و ماشین‌آلات است.
پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...
هادی بیگی‌نژاد ،با اشاره به کلنگ‌زنی پروژه ساخت نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی سیکل ترکیبی در بهمن ماه سال گذشته، اظهار کرد: ما در گام نخست به مجوز نیاز داشتیم که صادر شد، گام بعدی، انتخاب پیمانکار و شروع کار بود تا مقدمات...

مطالب مرتبط با برچسب