سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی, امور زیربنایی  »   واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۱۷

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان برگزار می کند

واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی را در این استان برگزار می کند.

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی  را در این استان برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، طرح تکمیل استخرهای خاکی مرکز تکثیر و پرورش ماهیان بومی شهرستان زهک ، عنوان مناقصه ای است که اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان  اطلاعیه آن را خطاب به شرکتهای پیمانکار دارای شرایط لازم، منتشر کرده است.

این گزارش ، حاکی است که شرکتهایی می توانند در این مناقصه شرکت کنند که دارای گواهی صلاحیت رتبه ۵ راه یا رتبه ۵ آب باشند و قبل از تاریخ دوازدهم اسفند امسال ، پیشنهادات خود را به دفتر مناقصه گذار تحویل دهند.

اطلاعیه اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان می افزاید که برآورد مالی این مناقصه، حدود ۵۸۲۶۶۹۷۲۶۱ ریال  و  زمان بازگشایی پاکتهای پیشنهای نیز چهاردهم اسفند ماه سال جاری است.

در پایان این اطلاعیه آمده است که علاقه مندان به شرکت در این مناقصه، یا نمایندگان آنان می توانند با در دست داشتن معرفی نامه و تا دوم اسفند ماه به نشانی مناقصه گذار مرجعه و اسناد لازم را دریافت کنند.

پایان خبر – م م

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی  , امور زیربنایی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد، بعد از تصویب و ابلاغ قانون اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشکلات سازمان اموال تملیکی حل خواهد شد. مدتی است که مسئله رسوب کالاها در گمرک و سازمان اموال تملیکی خبرساز...
محمد مخبر معاون اول رییس جمهور اواخر مهر ماه بخشنامه اجرایی تامین منابع مالی دولت از طریق فروش اموال و املاک مازاد را به دستگاه های اجرایی ابلاغ کرد که در بند ۲ این بخشنامه به استفاده از ظرفیت های...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها