جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی, امور زیربنایی  »   واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۱۷

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان برگزار می کند

واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی را در این استان برگزار می کند.

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی  را در این استان برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، طرح تکمیل استخرهای خاکی مرکز تکثیر و پرورش ماهیان بومی شهرستان زهک ، عنوان مناقصه ای است که اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان  اطلاعیه آن را خطاب به شرکتهای پیمانکار دارای شرایط لازم، منتشر کرده است.

این گزارش ، حاکی است که شرکتهایی می توانند در این مناقصه شرکت کنند که دارای گواهی صلاحیت رتبه ۵ راه یا رتبه ۵ آب باشند و قبل از تاریخ دوازدهم اسفند امسال ، پیشنهادات خود را به دفتر مناقصه گذار تحویل دهند.

اطلاعیه اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان می افزاید که برآورد مالی این مناقصه، حدود ۵۸۲۶۶۹۷۲۶۱ ریال  و  زمان بازگشایی پاکتهای پیشنهای نیز چهاردهم اسفند ماه سال جاری است.

در پایان این اطلاعیه آمده است که علاقه مندان به شرکت در این مناقصه، یا نمایندگان آنان می توانند با در دست داشتن معرفی نامه و تا دوم اسفند ماه به نشانی مناقصه گذار مرجعه و اسناد لازم را دریافت کنند.

پایان خبر – م م

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی  , امور زیربنایی

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب