یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
»   اعلام مناقصه, اقتصادی, امور زیربنایی  »   واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان
24 بهمن 1395 , ساعت 21:17

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان برگزار می کند

واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی را در این استان برگزار می کند.

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی  را در این استان برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، طرح تکمیل استخرهای خاکی مرکز تکثیر و پرورش ماهیان بومی شهرستان زهک ، عنوان مناقصه ای است که اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان  اطلاعیه آن را خطاب به شرکتهای پیمانکار دارای شرایط لازم، منتشر کرده است.

این گزارش ، حاکی است که شرکتهایی می توانند در این مناقصه شرکت کنند که دارای گواهی صلاحیت رتبه ۵ راه یا رتبه ۵ آب باشند و قبل از تاریخ دوازدهم اسفند امسال ، پیشنهادات خود را به دفتر مناقصه گذار تحویل دهند.

اطلاعیه اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان می افزاید که برآورد مالی این مناقصه، حدود ۵۸۲۶۶۹۷۲۶۱ ریال  و  زمان بازگشایی پاکتهای پیشنهای نیز چهاردهم اسفند ماه سال جاری است.

در پایان این اطلاعیه آمده است که علاقه مندان به شرکت در این مناقصه، یا نمایندگان آنان می توانند با در دست داشتن معرفی نامه و تا دوم اسفند ماه به نشانی مناقصه گذار مرجعه و اسناد لازم را دریافت کنند.

پایان خبر – م م

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی  , امور زیربنایی

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: سرمایه گذار پیشین کاروانسرای شاه عباسی (لات) بنا به دلایل شخصی امکان ادامه همکاری نداشته لذا ، سرمایه گذار این بنای تاریخی به شخص دیگری محول شده است. ولی جهانی روز...
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نیروهای بومی هر منطقه در معادن بکارگیری شوند گفت: اگر نیروهای بومی مناطق متخصص نیستند در حین انجام کار، آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه شود تا بتوانند جذب کار شوند و این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها