شنبه, ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه, اقتصادی, امور زیربنایی  »   واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ , ساعت ۲۱:۱۷

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان برگزار می کند

واگذاری مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی در سیستان و بلوچستان

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی را در این استان برگزار می کند.

اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان، مناقصه استخرهای خاکی پرورش ماهی  را در این استان برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، طرح تکمیل استخرهای خاکی مرکز تکثیر و پرورش ماهیان بومی شهرستان زهک ، عنوان مناقصه ای است که اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان  اطلاعیه آن را خطاب به شرکتهای پیمانکار دارای شرایط لازم، منتشر کرده است.

این گزارش ، حاکی است که شرکتهایی می توانند در این مناقصه شرکت کنند که دارای گواهی صلاحیت رتبه ۵ راه یا رتبه ۵ آب باشند و قبل از تاریخ دوازدهم اسفند امسال ، پیشنهادات خود را به دفتر مناقصه گذار تحویل دهند.

اطلاعیه اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان می افزاید که برآورد مالی این مناقصه، حدود ۵۸۲۶۶۹۷۲۶۱ ریال  و  زمان بازگشایی پاکتهای پیشنهای نیز چهاردهم اسفند ماه سال جاری است.

در پایان این اطلاعیه آمده است که علاقه مندان به شرکت در این مناقصه، یا نمایندگان آنان می توانند با در دست داشتن معرفی نامه و تا دوم اسفند ماه به نشانی مناقصه گذار مرجعه و اسناد لازم را دریافت کنند.

پایان خبر – م م

به گزارش فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی  , امور زیربنایی

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از:«ساروم»: شرکت سیمان ارومیه طی افشا اطلاعات با اهمیت گروه ب، از عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده در ارتباط با املاک خبر داد و دلیل آن را عدم وجود...
به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها