سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اقتصادی, برندگان مناقصات  »   واگذاری مناقصه ساخت پست برق تاسیسات ماهشهر به 2 شرکت ایرانی
۱۴ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۸

واگذاری مناقصه ساخت پست برق تاسیسات ماهشهر به ۲ شرکت ایرانی

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس با اشاره به پیشرفت حدود ۵۰ درصدی ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس در قالب سه پکیج پالایشگاه، خطوط لوله انتقال گاز و خوراک و مخازن ذخیره سازی در ماهشهر، گفت: در راستای تکمیل و شتاب در روند ساخت این پالایشگاه گاز، سه قرارداد اصلی در بخش تاسیسات و مخازن ذخیره سازی در ماهشهر امضا شده است.

«محمود امین نژاد» از امضای قرارداد جدیدی با شرکت هیتاچی ژاپن به منظور تامین و تحویل کمپرسورها و سیستم های VRUدر قالب قرارداد LOI خبر داد و افزود: علاوه بر این در راستای حمایت از سازندگان ایرانی پس از انجام مناقصه قرارداد ساخت پست برق و سویٔیچ گیر  GIS تاسیسات ذخیره سازی ماهشهر به دو شرکت ایرانی واگذار شده است.

هدف از طراحی و ساخت پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس تولید روزانه ۴۸ میلیون مترمکعب گاز شیرین و تصفیه شده متان برای تزریق به شبکه سراسری، سایلانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن اتان و همین اندازه گاز مایع شامل پروپان و بوتان است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , برندگان مناقصات

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب