پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار / فرصت اشتغال در زنجان
۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۷

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی خبر داد

بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار / فرصت اشتغال در زنجان

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با گشایش نخستین مدرسه رسمی کسب و کار ، نیروهای متقاضی بازار کار، آموزش خواهند دید.

جمشید انصاری ، روز گذشته اعلام کرد: بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار در صورت آماده بودن زیرساخت های آن، بخشی از آموزش نیروهای مورد نیاز بانک ها، بیمه ها و سیستم حمل و نقل کشور را به این مدرسه واگذار خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی که روز گذشته در آئین گشایش نخستین مدرسه کسب و کار در زنجان سخن می گفت افزود: قبل از راه اندازی این مدرسه، با استاندارد های بین المللی، مدرسه کسب و کار وجود نداشت و این موضوع فرصتی برای استان زنجان در جهت پیشرفت به شمار می رود.

براساس این گزارش، در این مراسم، مسئولان کشوری استان زنجان حضور داشتند.

پایان خبر – م.م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها