چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار / فرصت اشتغال در زنجان
۵ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۲۷

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی خبر داد

بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار / فرصت اشتغال در زنجان

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با گشایش نخستین مدرسه رسمی کسب و کار ، نیروهای متقاضی بازار کار، آموزش خواهند دید.

جمشید انصاری ، روز گذشته اعلام کرد: بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار در صورت آماده بودن زیرساخت های آن، بخشی از آموزش نیروهای مورد نیاز بانک ها، بیمه ها و سیستم حمل و نقل کشور را به این مدرسه واگذار خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی که روز گذشته در آئین گشایش نخستین مدرسه کسب و کار در زنجان سخن می گفت افزود: قبل از راه اندازی این مدرسه، با استاندارد های بین المللی، مدرسه کسب و کار وجود نداشت و این موضوع فرصتی برای استان زنجان در جهت پیشرفت به شمار می رود.

براساس این گزارش، در این مراسم، مسئولان کشوری استان زنجان حضور داشتند.

پایان خبر – م.م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

به نقل از ایلنا،کارگران شرکت‌های هلدینگ داروگر با رسال نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند. حق بیمه‌های پرسنل به سازمان تأمین‌اجتماعی پرداخت نشد و عدم پرداخت مالیات به دولت، شرایطی را بوجود آورد...
احسان الله اسدبیگی گفت،وظیفه ذاتی دولت کمک به تولیدکننده است اما چه کمکی دریافت کرده‌ایم؟ دولت چه کار غیرقانونی برای ما انجام داده‌‌ است؟ کسانی که این ادعا را دارند سند بیاورند. متاسفانه یک چیزهایی در جامعه‌ی ما اتفاق افتاده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها