جمعه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۱
»   اقتصادی, بانک و بیمه  »   بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار / فرصت اشتغال در زنجان
5 دی 1395 , ساعت 11:27

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی خبر داد

بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار / فرصت اشتغال در زنجان

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: با گشایش نخستین مدرسه رسمی کسب و کار ، نیروهای متقاضی بازار کار، آموزش خواهند دید.

جمشید انصاری ، روز گذشته اعلام کرد: بازگشایی نخستین مدرسه رسمی کسب و کار در صورت آماده بودن زیرساخت های آن، بخشی از آموزش نیروهای مورد نیاز بانک ها، بیمه ها و سیستم حمل و نقل کشور را به این مدرسه واگذار خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی که روز گذشته در آئین گشایش نخستین مدرسه کسب و کار در زنجان سخن می گفت افزود: قبل از راه اندازی این مدرسه، با استاندارد های بین المللی، مدرسه کسب و کار وجود نداشت و این موضوع فرصتی برای استان زنجان در جهت پیشرفت به شمار می رود.

براساس این گزارش، در این مراسم، مسئولان کشوری استان زنجان حضور داشتند.

پایان خبر – م.م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , بانک و بیمه

علی محمد چوپانی رییس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان، گفت : در گذشته کشاورزان ما به دولت یارانه می دادند و اخیرا هرچه قیمت جهانی است در دلار نیمایی ضرب می شود و قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی...
نشست بررسی ظرفیتهای مازندران و استرالیا جهت برقراری تعاملات تجاری بین دو طرف، با حضور سفیر استرالیا در تهران، رییس و نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران و رییس نمایندگی امورخارجه در مازندران در سالن کنفرانس اتاق برگزار شد. رییس اتاق بازرگنی...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها