یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
»   اعلام مناقصه  »   واگذاری 3 پروژه مستقل راه و شهرسازی
۳ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۴۹

اداره کل راه و شهرسازی لارستان برگزار می کند

واگذاری ۳ پروژه مستقل راه و شهرسازی

اداره کل راه و شهرسازی لارستان با انتشار فراخوان عمومی، پیمانکاران واجد شرایط در عرصه راه و شهرسازی برای اجرای ۳ پروژه مستقل دعوت به عمل آورد .

براساس این گزارش، واگذاری ۳ پروژه مستقل راه و شهرسازی شامل : ۱-مناقصه انجام عملیات اجرایی محور سه راهی ارد-خنج-پلیس راه ۲-انجام عملیات اجرایی احداث محور علامرودشت-خنج شهرستان خنج ۳-انجام عملیات اجرایی احداث محور علامرودشت-خنج شهرستان لامرد است.

این گزارش می افزاید که شرکت های پیمانکار علاقه مند به همکاری در این پروژه ها باید به سایت اداره کل راه و شهرسازی لارستان مراجعه و اسناد مربوطه را تا هفتم اسفندماه دریافت کنند.

همچنین، زمان بازگشایی پاکت های پیشنهادی با حضور شرکت های متقاضی در روز ۲۱ اسفندماه سال جاری اعلام شده است.

پایان خبر – ش الف

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

به نقل از ابرنا، با پایان‌ یافتن مهلت شرکت در فراخوان‌های عمومی واگذاری حق بهره‌برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی (اسفند ۹۹)، نشست کمیسیون فراخوان با حضور اعضای رسمی کمیسیون مزایده، نماینده سازمان بازرسی کشور و نماینده بازرسی وزارت میراث...
به نقل از ایرنا، مهرداد ستوده معاون عمرانی استانداری بوشهر روز سه‌شنبه در نشست شورای فنی استان بوشهر با انتقاد از عملکرد شرکت­‌های جهاد نصر در پروژه­‌های عمرانی استان بوشهر افزود: این شرکت‌ها در هر پروژه­‌ای در استان ورود کردند،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها