جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   بین الملل  »   وبا در یمن 209 قربانی گرفت
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۵

صندوق کودکان سازمان ملل متحد:

وبا در یمن ۲۰۹ قربانی گرفت

صندوق کودکان سازمان ملل متحد «یونیسف» در یمن اعلام کرد: تعداد قربانیان وبا در این کشور به ۲۰۹ نفر رسیده است.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» امروز در گزارشی که در حساب کاربری توئیتر این نهاد بین المللی منتشر شد، اعلام کرد که تعداد قربانیان بیماری مهلک وبا در یمن به ۲۰۹۹ نفر رسیده است.

صندوق کودکان سازمان ملل متحد، «یونیسف» در این باره اعلام کرد: تاکنون ۱۷هزار و ۲۰۰ نفر در یمن به بیماری وبا مبتلا شده و تعداد قربانیان این بیماری در مناطق مختلف این کشور نیز به ۲۰۹ نفر افزایش یافته است.

در همین رابطه، هیأت نمایندگی «یونیسف» در یمن نیز گفت که شاهد «افزایش چشمگیر» قربانیان مرتبط با این بیماری بوده است.

سخنگوی «یونیسف» در یمن با اعلام این خبر به خبرگزاری فرانسه تصریح کرد که ۳ هزار مورد جدید مشکوک به این بیماری به صورت روزانه گزارش می شود.

لازم به ذکر است، یونیسف روز گذشته نیز از ابتلای ۱۴ هزار نفر به بیماری وبا در یمن و مرگ ۱۸۶ نفر بر اثر این بیماری خبر داده بود.

این در حالیست که آمار قربانیان تجاوز نظامی عربستان به یمن در سایه سکوت مجامع به اصطلاح مدافع حقوق بشر ادامه دارد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بین الملل

به نقل از اقتصاد آنلاین، برخی از این شرکت ها عبارتند از: «کنور»: شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور از واگذاری ۳۹۲میلیارد تومان سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات خبر داد. «شنفت» و «شرانل»: شرکت‌های نفت پارس و نفت ایرانول...
محمد جواد آذری جهرمی گفت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.  به...

مطالب مرتبط با برچسب