سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
»   بانک و بیمه  »   ورشکستگی موسسه مالی اعتباری ثامن‌ تکذیب شد
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۷

ورشکستگی موسسه مالی اعتباری ثامن‌ تکذیب شد

شایعه‌ی ورشکستگی باعث واکنش هیجانی سپرده‌گذاران موسسه مالی اعتباری ثامن‌ شده و توضیح کارمندان شعب نیز از نگرانی‌های مردم در این خصوص کاسته نشد.

برخی از حاضران در محل شعبه معالی‌آباد موسسه ثامن‌ گفتند که دیگر حاضر نیستند وجوه‌شان نزد این موسسه باشد.

آنان تاکید کردند که حتی اگر شایعه ورشکستگی موسسه مالی اعتباری ثامن‌ هم تکذیب شود، به‌دلیل آنچه سایر هموطنان در خصوص سپرده‌گذاری در موسسه‌های مالی و اعتباری مورد تائید بانک مرکزی تجربه کرده‌اند، حاضر به ادامه کار با این موسسه نخواهند بود.

به نقل از ایسنا، این درحالی است که شایعه ادغام موسسه ثامن و کوثر با بانک مهر اقتصاد هم از سوی مسئولان آن بانک تکذیب شده است.

همین امر موجب تشدید نگرانی‌های مردم و هجوم تعدادی از سپرده‌گذاران به شعب موسسه ثامن شده است.

کارکنان شعبه معالی‌آباد بانک ثامن در همان دقایق اولیه تجمع افراد، با طرح اینکه سیستم‌های ارتباطی الکترونیک بانک قطع شده است، پاسخی به مراجعان ندادند.

روز شنبه رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری ثامن الحجج در گفت و گو با یکی از خبرگزاری‌ها اطمینان داده بود که سپرده‌گذاران نگران نباشند.

روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن شماره تلفن‌های ۸۲۰۷۲۱۸۱ و ۸۲۰۷۲۱۸۲ و ۸۲۰۷۲۱۸۶ را  برای پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهام‌های مشتریان اعلام کرده است.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بانک و بیمه

 غلامحسین محسنی اژه‌ای گفت:اقتصاد ایران بانک محور است و بار بسیاری از چرخه های فعال اقتصادی کشور بر دوش بانکها و موسسات اعتباری است که به نوعی کار پولی و بانکی انجام می دهد.  از نظر دولت‌های گذشته و همچنین مجالس...
مهدی مساحی گفت:طبق استعلام بورس کالا از بانک مرکزی مبنی بر اینکه آیا روش بورس کالا برای حراج املاک، معادل با مزایده مدنظر این بانک است یا خیر، بانک مرکزی طی نامه ای اعلام کرد که این روش حراج...

مطالب مرتبط با برچسب