چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
»   بازار دیجیتال  »   وزیر ارتباطات و فناوری به آبادان سفر کرد
۴ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۱۹

وزیر ارتباطات و فناوری به آبادان سفر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری پیش از ظهر امروز به منظور افتتاح چند طرح وارد شهرستان آبادان شد.

به نقل از مهر، محمود واعظی ابتدا در مراسم افتتاحیه طرح های ارتباطی و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند حضور پیدا می کند. واعظی در برنامه هایی بعدی خود به منظور بازدید از پروژه های ارتباطی و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند به شهرک صنعتی خرمشهر و مرکز مخابرات امام می رود.

تجلیل از خانواده شهدا و تحویل اولین لینک FTTH در منزل یک شهید از دیگر برنامه های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آبادان است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مسجد جامع خرمشهر و سخنرانی در این مسجد، خرمشهر را به منظور حضور در آیین افتتاح پنجمین مرکز تبادل ترافیک دیتا (IXP) و مرکز پنجم ارتباطات بین الملل اینترنت کشور (GW) ترک و به سمت اهواز حرکت می کند.

بازدید و افتتاح نمادین پروژه های شرکت ارتباطات زیرساخت در مرکز SC۲ امانیه اهواز و افتتاح مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا در پارک علم و فناوری خوزستان جزو آخرین برنامه های سفر وزیر است.

به نقل از مهر، با وجود اینکه خبرنگاران از ساعت ۹ صبح وارد فرودگاه آبادان شدند ولی از ورود آنان به فرودگاه برای پوشش خبری سفر وزیر جلوگیری شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

   پیرو اعلام مقامات رسمی کشور مبنی بر بروز خطای انسانی در پدیدآمدن فاجعه سقوط هواپیمای اکراینی و جانباختن شماری از هموطنان‌مان، به ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها، وظیفه خود می دانیم که این مصیبت را به داغداران...
و براساس گزارش ایسنا، سردار امیرعلی حاجی‌زاده در نشست خبری که پیرو اعلام ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، درباره علت سقوط هواپیمای اوکرانی توضیحاتی ارایه کرد. زمانی که اطمینان پیدا کردم، این اتفاق افتاده آرزوی مرگ کردم حاجی‌زاده در ادامه اظهار...

مطالب مرتبط با برچسب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: بحران شوری آب نشان داد که باید فوری به سمت اصلاح شبکه توزیع آب شهری آبادان و خرمشهر پیش برویم. صادق حقیقی پور اظهار کرد: در شهرهای آبادان، اروندکنار و چوئبده یک هزار کیلومترشبکه توزیع آب...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها