یکشنبه, ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
»   بازار دیجیتال  »   وزیر ارتباطات و فناوری به آبادان سفر کرد
۴ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۳:۱۹

وزیر ارتباطات و فناوری به آبادان سفر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری پیش از ظهر امروز به منظور افتتاح چند طرح وارد شهرستان آبادان شد.

به نقل از مهر، محمود واعظی ابتدا در مراسم افتتاحیه طرح های ارتباطی و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند حضور پیدا می کند. واعظی در برنامه هایی بعدی خود به منظور بازدید از پروژه های ارتباطی و فناوری اطلاعات منطقه آزاد اروند به شهرک صنعتی خرمشهر و مرکز مخابرات امام می رود.

تجلیل از خانواده شهدا و تحویل اولین لینک FTTH در منزل یک شهید از دیگر برنامه های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آبادان است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در مسجد جامع خرمشهر و سخنرانی در این مسجد، خرمشهر را به منظور حضور در آیین افتتاح پنجمین مرکز تبادل ترافیک دیتا (IXP) و مرکز پنجم ارتباطات بین الملل اینترنت کشور (GW) ترک و به سمت اهواز حرکت می کند.

بازدید و افتتاح نمادین پروژه های شرکت ارتباطات زیرساخت در مرکز SC۲ امانیه اهواز و افتتاح مرکز توانمند سازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپا فاوا در پارک علم و فناوری خوزستان جزو آخرین برنامه های سفر وزیر است.

به نقل از مهر، با وجود اینکه خبرنگاران از ساعت ۹ صبح وارد فرودگاه آبادان شدند ولی از ورود آنان به فرودگاه برای پوشش خبری سفر وزیر جلوگیری شد.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع بازار دیجیتال

 سید جواد جهرمی گفت:اگر حاکمیت در رابطه با عرضه خودرو در بورس کالا به جمع‌بندی نهایی برسد و نهایتا آن را ابلاغ کند، بورس کالا بستر مناسب برای آن را فراهم خواهد کرد. در حال حاضر مساله اصلی، سازوکار معاملاتی...
محمود محمودزاده گفت: چیزی که تاکنون در بورس کالا مدنظر بوده و مورد بحث قرار گرفته است، معاملات املاک اشخاص حقوقی و وابسته به نهادهای دولتی بوده که در دست اجراست. ساختاری در بورس کالا فراهم شده است که املاک نهادهای مختلف...

مطالب مرتبط با برچسب

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: بحران شوری آب نشان داد که باید فوری به سمت اصلاح شبکه توزیع آب شهری آبادان و خرمشهر پیش برویم. صادق حقیقی پور اظهار کرد: در شهرهای آبادان، اروندکنار و چوئبده یک هزار کیلومترشبکه توزیع آب...