شنبه, ۰۲ بهمن ۱۴۰۰
»   اقتصادی, انرژی  »   وزیر اسبق نیرو «حبیب الله بیطرف» معاون وزیر نفت شد
۱۱ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۳۶

با صدور حکمی از سوی زنگنه

وزیر اسبق نیرو «حبیب الله بیطرف» معاون وزیر نفت شد

بیژن زنگنه با صدور حکمی «حبیب الله بیطرف» را به عنوان معاون جدید خود در امور مهندسی، پژوهش و فناوری منصوب کرد.

بیژن زنگنه وزیر نفت با بازنشستگی محمدرضا مقدم از معاونت پژوهش و فنآوری وزارت نفت موافقت کرده و  با صدور حکمی به طور رسمی «حبیب الله بیطرف» وزیر اسبق نیرو را به عنوان معاون جدید خود در وزارت نفت منصوب کرد. بنابراین، وزیر اسبق نیرو «حبیب الله بیطرف» معاون وزیر نفت شد .

در متن حکم وزیر نفت خطاب به حبیب الله بیطرف آمده است: «نظر به مراتب تعهد و تجارب دراز مدت و موفق مدیریتی جنابعالی در حوزه مهندسی، بدینوسیله به عنوان معاون وزیر در امور مهندسی، پژوهش و فناوری منصوب می‌شوید.

با توجه به اهمیت وظایف این معاونت، انتظار دارد که با جلب همکاری شرکت‎های عملیاتی تابعه، نسبت به انجام برنامه‎های ابلاغی به آن معاونت، بویژه در تسهیل روابط با دانشگاه‎ها در اجرای قراردادهای پژوهشی مربوط به بخش‎های بالادستی و پایین دستی نفت و نیز تسریع در ساخت داخل ١٠ خانواده کالاهای مهم مورد نیاز صنعت نفت، اهتمام جدی مبذول فرمایید.

از خداوند قادر متعال برای جنابعالی در انجام این مسئولیت توفیق مسئلت می‌کند.»

بیطرف،فوق لیسانس راه و ساختمان و لیسانس راه و ساختمان از دانشکده فنی دانشگاه تهران ، وزیر اسبق نیرو در سال‎های ١٣٧۶ تا ١٣٨۴ بود و همچنین سابقه همکاری در استانداری یزد معاون آموزشی وزارت نیرو، رئیس هیئت مدیره سازمان سازندگی و آموزش، مجری طرح‌های ملی کارون، عضو هیئت مدیره شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، مشاور ارشد پژوهشگاه نیرو، عضو هیئت علمی پژوهشی پژوهشگاه نیرو، عضو هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی استان تهران و اکنون رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران است.

پایان خبر – ن ش

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی  , انرژی

مشاهدات میدانی قیمت انواع برنج به ویژه برنج خارجی با آزاد شدن واردات این محصول کمی ارزان شده و برنج های مانده در گمرک در حال ورود به کشور است و زمینه عرضه در بازار را تقویت کرده است. هر کیلوگرم...
بهمن دانایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اصلاح نرخ خرید تضمینی چغندر قند و افزایش قیمت چغندر بهاره به ١٧٠٠ تومان گفت: دیروز جلسه شورای قیمت‌گذاری و اتخاذ سیاستهای حمایتی محصولات اساسی کشاورزی تشکیل شد و با مساعدت شخص...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها