جمعه, ۰۱ مرداد ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی, انرژی  »   وزیر نیرو به مدیران برقی کشور فراخوان داد/ فاصله گیری از برنامه های کوتاه مدت
۳۰ آذر ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۳۷

وزیر نیرو:

وزیر نیرو به مدیران برقی کشور فراخوان داد/ فاصله گیری از برنامه های کوتاه مدت

حمیدچیت چیان، دیروز از مدیران حوزه برق کشور خواست تا از برنامه های کوتاه مدت در این عرصه، فاصله بگیرند.

وزیر نیروی کشورمان ، صبح دیروز بیست و نهم آذرماه ،در جمع مدیران حوزه برق گفت: امروز در توسعه صنعت برق و انرژی، باید از برنامه های کوتاه مدت، فاصله گرفت و به تفکر دراز مدت ، توجه کرد.

بر اساس این گزارش، حمیدچیت چیان، توجه به تفکر درازمدت را از اصول مدیریت در صنعت برق و انرژی برشمرد و افزود: مجموعه مدیران این صنعت ، بایستی از این فکر  که دائماً به دنبال امور روزمره این صنعت باشند و برنامه های کوتاه مدت را انجام دهند، فاصله بگیرند.

وزیر نیرو، گفت: در حال حاضر، داشتن تفکر درازمدت از اصول مسلم مدیریت در جهان توسعه یافته است  و مدیران ما نیز باید برای توسعه صنعت برق و انرژی، این اصل مدیریتی را در تصمیم گیری های خود، مدنظر قرار دهند.

چیت چیان، افزود: توسعه حمل و نقل برقی، تآمین نیازکل انرژی مصرفی و همچنین، بحث ذخیره سازی انرژی و . . . از جمله برنامه های درازمدت در جهت توسعه این صنعت است.

او، در ادامه گفت: مشغولیت مدیران صنعت برق و انرژی به امور روزمره و وقت گذاشتن برای حل مسائل روز مانند: تآمین پیک مصرف تابستان، مسلماً بسیار مهم است اما چیزی که باعث روند صعودی صنعت برق و انرژی می شود، توجه به روندها و فناوری آینده این صنعت است.

این گزارش حاکی است که وزیر نیرو در پایان دیدارش با مدیران این وزارتخانه، گفت: در صورتی که مدیران به سوی روندهای پیشرو موجود در صنعت یرق و انرژی ، حرکت نکنند، طبیعی است که تحول بنیادی در این زمینه، ایجاد نخواهد شد  و اقتصاد مقاومتی نیز شکوفا نمی شود.

انتهای پیام

م.م

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , انرژی

غلامعباس حسینی  گفت:برای اجرای این طرح ۵۵ کیلومتر لوله گذاری انجام می شود و یک ایستگاه کاهش فشار ۲۰ هزار متر مکعبی نصب خواهد شد. با افتتاح این طرح، گاز به  ۵۰۰ خانه  روستایی در خانه‌کِت و قَشَم‌قاوی دهستان خیر رسانده...
به نقل از ایسنا،افزایش قیمت کالا دورنمای اقتصادی کشورهای غنی از منابع را تحکیم کرده و روسیه هم از این وضعیت نهایت استفاده را می کند و تمرکز خاصی روی نفت خام و گاز طبیعی داشته است با این حال...

مطالب مرتبط با برچسب