شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
»   امور زیربنایی  »   وضعیت تأیید یا رد صلاحیت اعضای شورای چهارم تهران
۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۳۳

وضعیت تأیید یا رد صلاحیت اعضای شورای چهارم تهران

وضعیت تأیید یا رد صلاحیت اعضای شورای چهارم تهراننتیجه رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام شد و وضعیت تأیید یا رد صلاحیت اعضای شورای چهارم تهران طی پیامک تایید صلاحیت به داوطلبان ارسال شد، پیامکی که در شهر تهران به برخی از اعضای شورای چهارم نرسیده است.

پیامک تایید صلاحیت حضور در انتخابات شورای شهر پنجم برای کاندیدا ارسال شد و با اینکه برخی از اعضای شورای شهر در کانالهایشان یا صفحات اینستاگرامسشان با انتشار پیامک تایید صلاحیت، حضور رسمیشان در انتخابات شورای پنجم اعلام کردند اما برخی اعضا درمقابل سکوت اختیار کرده و در این میان اخبار غیررسمی گسترده‌ای درخصوص رد صلاحیت اعضای فعلی شورای شهر تهران منتشر شد.

براساس این گزارش و به نقل از ایسنا، آخرین وضعیت وضعیت تأیید یا رد صلاحیت اعضای شورای چهارم تهران در جدول قابل مشاهده است:

 

وضعیت تأیید یا رد صلاحیت اعضای شورای چهارم تهران

پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی

تهران- ایرنا- سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری برای حمایت و جهش تولید یک هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال بازگشت. به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سازمان...
تا پایان سال جاری و برای اولین بار انجام می‌شود؛ واگذاری پنل‌های خورشیدی به هزار خانوار عشایری کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تحویل یک هزار پنل خورشیدی قابل حمل به یک هزار خانوار عشایری...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها