جمعه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
»   اجتماعی, انرژی, بین الملل, مدیران برتر  »   پالایشگاه اصفهان گام دیگری برای تبدیل شدن به پتروپالایش کشور برداشت
۶ خرداد ۱۴۰۰ , ساعت ۱۱:۳۵

معاون اقتصادی و بازرگانی شرکت پالایش نفت اصفهان:

پالایشگاه اصفهان گام دیگری برای تبدیل شدن به پتروپالایش کشور برداشت

مهدی صرامی گفت:شرکت پالایش نفت اصفهان ۴۰ درصد مبلغ را به‌صورت نقد خواهد پرداخت و مابقی (۶۰ درصد) را در چارچوب شرایط و ضوابط مندرج در آگهی مزایده به‌صورت اقساط مساوی تسویه خواهد کرد.

مهدی صرامی گفت: شرکت پالایش نفت اصفهان بیش از یک میلیارد و ۵۸۳ میلیون و ۳۳۳ هزار سهام نفت سپاهان عرضه‌شده در بورس را با قیمت پایه هر سهم ۲ هزار و ۱۴۸تومان و قیمت پایه کل ۳.۴ هزار میلیارد تومان خریداری کرد.

برای قطعیت خرید، شرکت پالایش نفت اصفهان  ۴۰ درصد مبلغ را به‌صورت نقد خواهد پرداخت و مابقی (۶۰ درصد) را در چارچوب شرایط و ضوابط مندرج در آگهی مزایده به‌صورت اقساط مساوی تسویه خواهد کرد.

با تبدیل‌ شرکت پالایش نفت اصفهان به پترو پالایش و سرمایه‌گذاری در صنایع پایین‌دستی که به پالایشگاه وابسته هستند و خوراک خود را از این مجتمع عظیم صنعتی دریافت می‌کنند، نیاز سایر صنایع نیز تأمین می‌شود و افزون بر آن، از فرصت­‌های خلق ارزش در شرکت‌های زیرمجموعه، استفاده مطلوب خواهد شد.

 ۸۵ درصد تولیدات شرکت پالایش نفت اصفهان به ۶ فرآورده اصلی بنزین، نفت سفید، نفت کوره، نفت گاز، گاز مایع و سوخت‌های جت اختصاص دارد که این نوع فرآورده‌ها به‌منظور تسویه بهای نفت خام خریداری‌شده به‌طور کامل به دولت تحویل می‌شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی  , انرژی  , بین الملل  , مدیران برتر

به نقل از اقتصاد آنلاین،برخی از این شرکت ها عبارتند از: «شراز»، «شبریز» و «شبندر»: شرکت‌های پالایش نفت شیراز، تبریز و بندرعباس از تغییر نرخ نفت خام و فرآورده‌ها در اسفند ۹۸ خبر دادند. «غگل»: شرکت شرکت گلوکوزان اطلاعات حاصل از برگزاری...
به نقل از ایلنا ، تبلیغات گوگل ادز یا به اصطلاح قدیمی گوگل ادوردز  یکی از کاربردی ترین راه های بازاریابی اینترنتی است. این نوع تبلیغ شما را وادار می کند که خدمات یا محصول خود را در بالای صفحه‌های...

مطالب مرتبط با برچسب