سه شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   پاکسازی حاشیه دریاچه اوان به مناسبت هفته محیط زیست
۱۸ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۳

پاکسازی حاشیه دریاچه اوان به مناسبت هفته محیط زیست

حاشیه دریاچه اوان به مناسبت هفته محیط زیست پاکسازی شد.

به نقل از مهر، برنامه پاک سازی و جمع آوری زباله اطراف دریاجه اوان توسط محیط بانان الموت شرقی و با همکاری تشکل زیست محیطی اورس قامتان البرز به مناسبت روز جهانی محیط زیست صبح پنجشنبه در حاشیه دریاچه اوان برگزار شد.

سیاوش شمسی پور مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، در همین رابطه اظهار کرد: این برنامه که با هدف ترویج فرهنگ تفکیک پسماند از مبدأ و با هماهنگی سرمحیط بانی الموت شرقی برگزار شد، حضور پرتعداد اعضای گروه و همراهی ساکنان و گردشگران، جلوه‌های زیبایی از مشارکت مردم را به نمایش گذاشت.

وی تصریح کرد:این برنامه که با مشارکت خوب جمعی از اهالی روستاهای اطراف و اعضای تشکل راس ساعت اجرا شد، به پاکسازی معابر اطراف دریاچه اختصاص داشت و حجم قابل توجهی از زباله‌های پراکنده در مسیرهای اصلی جمع‌آوری شد.

شمسی پور در پایان بیان کرد: استقبال بسیار خوب مردم از این برنامه و مشارکت آنان در پاکسازی محیط اطراف‌شان، از نکات قابل توجه در طول اجرای این برنامه  بود.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

دکتر ضیایی گفت: این شرکت امروز یکی از صادرکنندگان مطرح در زمینه تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر است، به گونه‌ای که در ۴ ماه امسال به اندازه کل حجم صادرات سال گذشته، صادرات داشته است؛ ولی اگرچه تناژ صادراتی آن...
سید موسی موسوی گفت:بهسازی و تعریض محور «اسیر- مهر- وراوی» از ابتدای ورود به مجلس در دستور کار ما بود و برای این مهم جلساتی را با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری کشور، رئیس سازمان برنامه و بودجه...

مطالب مرتبط با برچسب