سه شنبه, ۰۷ تیر ۱۴۰۱
»   امور زیربنایی, فرهنگ و هنر  »   پخش کتاب ” نیاز به بیداری ” به “موسسه گسترش” رسید
24 دی 1395 , ساعت 1:28

برای توزیع در سراسر کشور

پخش کتاب ” نیاز به بیداری ” به “موسسه گسترش” رسید

مسئولیت پخش کتاب " نیاز به بیداری " نوشته علیرضا گودرزی برای توزیع در سراسر کشور، به موسسه گسترش سپرده شد.

پخش کتاب ” نیاز به بیداری ” نوشته علیرضاگودرزی به موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات سپرده شد. این موسسه که توسط ” کاظم علمی ” اداره می شود، از جمله شرکتهای حرفه ای و کاربلد پخش کتاب کشورمان است که این بار، برای توزیع سراسری این کتاب، تصمیم داردبرنامه ریزی گسترده ای انجام دهد.

براساس این گزارش، کتاب نیاز به بیداری، طی مراسمی در شانزدهم آذرماه امسال و در روز دانشجو با حضور اساتید دانشگاه، کارشناسان، منتقدان و خبرنگاران و علاقه مندان عرصه  کتاب و کتابخوانی، در مرکز فرهنگی سیدالشهدای تهران( واقع در میدان هفت تیر) رونمایی شده بود و اکنون برای دستیابی علاقه مندان و توزیع مناسب و سراسرکشوری به موسسه گسترش  کتاب، سپرده شده است.

به گزارش خبرنگار بخش فرهنگی فرصت پرس، نیاز به بیداری، کتابی است که حاصل چندین سال تأمل، پژوهش و تفکر نویسنده آن،علیرضا گودرزی به شمار می آید و به عبارتی، کاوشی است در ماوراء طبیعت،مسائل جهان امروز و  شناسایی جایگاه انسان معاصر.

براساس این گزارش،نویسنده نیاز به بیداری، متولد آبان ماه سال  ۱۳۵۷ شمسی در تهران است و با قرار گرفتن در مسیرها و جریانات گوناگون در زندگی و درک ماهیت این رویدادها به اطلاعات و اسرار بسیاری از این جهان واقف گشته است.  به ترتیبی که از دوران کودکی، تلاش جدی و سختی  برای درک چرایی های زندگی از سر گذرانده است.

علیرضا گودرزی، درباره انگیزه های نگارش این کتاب، گفت: ” دوران کودکی، از سخت ترین مراحل زندگی ام بود و هنگامی که به سن بالاتری رسیدم، با رویدادهای تلخ دیگری روبرو گشتم، این چنین بود با تجربیات بسیار نسبت به اوضاع و حال روز اجتماعات خود، جهان و علت رسیدن جوامع به چنین دوران هایی به فکر تحقیق در چگونگی و پیدایش جهان افتادم. برای درک و فهم بیشتر مجبور شدم به سراغ علوم گوناگونی رفته و با خواندن مطالب بسیار و درک آن به رابطه ای فلسفی بین رفتار انسانها و جهان فیزیکی دست یابم، همچون که در زمان حال بزرگترین فکر بشر شناخت رابطه میان موج و ماده است. ارتباط حقیقی بین مواد و امواج ارسالی می تواند جوابگوی بسیاری از سوالات ذهن بشر باشد چنین بود که با تفکرات چندین ساله و مطالعات پی در پی به چنین نتایجی دست یافتم. تجربیاتمن در زمینه های مختلف زندگی و برخورد با مسائل گوناگون، مرا بدان وامی دارد که به فکر نوشتن مطالب و تجربیات خود بیافتم سال های زیادی را مشغول تحقیق و بررسی در مورد اوضاع سیاسی، اقتصادی و نظامی جهان بوده ام و با داشتن اطلاعات نسبت به اوضاع تاریخ به خطر نابودی نسل بشریت فائق آمدم به لطف و مرحمت خالق جهان توانستم در حدود  ۴۰ مقاله در زمینه های  مختلف: اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی منتشر کنم . از آن پس، به فکر انتشار کتاب خود افتادم و با کمک و همدلی عزیزانی در این راه و حمایت خالق جهان به چاپ کتابی به نام نیاز به بیداری دست یافتم “

یادآور می شود که نیاز به بیداری، به ویراستاری سیدمحمد میرکمالی ( روزنامه نگار قدیمی مطبوعات کشور) و در قطع رقعی، جلد شمیز ، در ۱۵۱ صفحه  توسط نشر بال سو،به  چاپ  رسبده و اکنون، به قیمت هفت هزار تومان از سوی موسسه گسترش، در کتاب فروشی های سراسر کشوربه علاقه مندان کتاب و کتابخوانی، عرضه شده است.

پایان خبر – م م

 

 

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع امور زیربنایی  , فرهنگ و هنر

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سه ماهه نخست امسال بیش از ۶۰ واحد صنعتی بین ۲۰ تا ۲۰۰ درصد ارتقای ظرفیت تولید داشتند. امیررضا رجبی روز دوشنبه در نشست خبری به مناسبت دهه تولید در...
نایب رییس شورای اسلامی شهر اهواز با انتقاد شدید نسبت به جذب افراد جدید در شهرداری اهواز گفت: همه اعضای دوره ششم این شورا از روز اول فعالیت قسم جلاله خوردند که در این دوره، هیچ نیروی جدید در این...

مطالب مرتبط با برچسب

پاسخ دهید

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 1401 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها