جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
»   اجتماعی  »   پذیرش و ویزیت بیماران فقط با اعلام کد ملی
۹ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۰

پذیرش و ویزیت بیماران فقط با اعلام کد ملی

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: با حذف دفترچه، بیمه شده یا مستمری بگیر پس از مراجعه به مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی، فقط با اعلام کد ملی شان از خدمات برخوردار می‌شوند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد تقی خسروانی مقدم در اولین جلسه روسای مراکز درمانی تابعه در سال جاری در شهرستان ورامین اظهار داشت:  پروسه پذیرش و ویزیت بیماران در این طرح کاملاً الکترونیکی است و بیمه شدگان و مستمری بگیران می توانند بدون استفاده از دفترچه های درمانی خدمات را دریافت کنند.

خسروانی مقدم گفت : حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی کار ملی و کشوری است.

معاون اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: قسمت اعظمی از خدمات حوزه درمان مستقیم این سازمان توسط استان تهران صورت می گیرد.

سید مجید صادقی راد با بیان اینکه دو اقدام بزرگ سازمان تامین اجتماعی حذف دفترچه و دیگری موضوع HISدر ۴ ساله اخیر انجام شده است، خاطر نشان کرد : طرح اجرای HIS در سازمان تامین اجتماعی در  کوتاه ترین زمان ممکن در کل کشور اجرایی شد .

وی با اشاره به توسعه بخش آی تی در سازمان تامین اجتماعی گفت:  در چهار سال گذشته تلاش شد تا عقب ماندگیهای چند ساله جبران شود.

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی ١۵ خرداد ورامین نیز در این جلسه گفت : در سال ١٣٩۵ بحث هتلینگ در این  بیمارستان در اکثر محورها با مقیاس ٧٠ تا ٨٠ درصد انجام شد .

فتحی افزود: بحث ارتقاء تجهیزات پزشکی از سیاستهای کلی سازمان تامین اجتماعی است و این سازمان آن را در مراکز درمانی ملکی دنبال می کند.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر با بحران‌های مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و حالا هم با وجود قهرمانی‌های متعدد در لیگ و نایب‌قهرمانی در آسیا با پول‌های قرضی اداره می‌شود، از نظر دارایی‌های...
به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال روزهای سیاهی را در سال ۹۹ سپری کرد اما پایان این همه تاریکی، با برگزاری انتخابات همراه بود تا اهالی فوتبال به آینده و سروسامان گرفتن این وضعیت امیدوار باشند. شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 99 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها